Zwrot 100 PLN za bramkę nieuznaną przez system VAR!

Zdarzyło ci się kiedyś, że musiałeś wyrzucić kupon do kosza tylko dlatego, że sędzia po weryfikacji VAR postanowił nie uznać jakiegoś gola? Mamy dla ciebie dobrą wiadomość – bukmacher LvBET znalazł sposób, byś w takich sytuacjach nie tracił dobrego humoru!

Zwrot 100 PLN za bramkę nieuznaną przez system VAR!

Zwrot za system VAR 

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3100 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

W ramach najnowszej oferty specjalnej przygotowanej przez bukmachera LvBET każdy, kto jest zarejestrowany na www.LvBET.pl, może otrzymać zwrot w przypadku porażki przez system VAR.

Jak to wygląda w praktyce? Jeżeli sędzia po użyciu wideo weryfikacji postanowi cofnąć gola i tym samym spowoduje, że kupon gracza będzie przegrany, pokrzywdzony użytkownik bukmachera może ubiegać się o zwrot!

Warto podkreślić, że cashback dotyczy tylko i wyłącznie sytuacji, gdy to właśnie cofnięcie konkretnego gola zadecydowało o niepowodzeniu całego kuponu!

Cashback na mecze Ekstraklasy

Promocja bukmachera LvBET dotyczy tylko i wyłącznie meczów piłkarskiej Ekstraklasy. Minimalna stawka to 10 PLN, a kurs ogólny kuponu kwalifikującego się do oferty to 1,50. Osoby, które chcą otrzymać ewentualny zwrot, muszą napisać wiadomość e-mail do organizatora, podając w treści numer feralnego kuponu.

Kursy na Ekstraklasę 2018
Kursy na Ekstraklasę 2018

Pamiętajcie, że zgłoszenie do promocji musi być wykonane do godziny 15 po zakończeniu danej kolejki rozgrywek, a samą wiadomość należy zatytułować “Promocja VAR“.

Maksymalnie graczowi może zostać zwrócone 100 PLN bonusu!

Wybrane punkty regulaminu promocji “VARyfikacja Lv BET”:

 • Czas trwania promocji: 29.03.2018 8:00 CET – 20.05.2018 18:00 CET.
 • W promocji biorą udział gracze, którzy postawili zakład przedmeczowy pojedynczy lub kombi na spotkanie Ekstraklasy, a ich zakład został przegrany.
 • Gracz, który spełnił warunki z punktu 2. regulaminu otrzyma bonus, jeżeli o wyniku meczu bądź ilości bramek w spotkaniu zdecyduje system VAR (przykładowo: gracz postawi zakład na mecz Ekstraklasy z selekcją powyżej 3,5 bramek, w meczu padną 3 bramki, ale w trakcie spotkania został użyty system VAR, który zdecydował o nie zaliczeniu kolejnej bramki; gracz postawił na zwycięstwo drużyny 1, mecz zakończył się remisem, sędzia w trakcie meczu nie uznał bramki drużyny 1 za pomocą systemu VAR)
 • W przypadku spełnienia warunków promocji gracz otrzyma bonus w wysokości postawionej stawki (netto/ po odjęciu podatku), do kwoty maksymalnej 100 PLN.
 • W promocji biorą udział przedmeczowe kupony pojedyncze oraz kombi, w których przynajmniej jeden zakład został zawarty na mecz Ekstraklasy.
 • Minimalny kurs kuponu kwalifikujący do otrzymania bonusu to 1.50.
 • Minimalna stawka pozwalająca wziąć udział w promocji to 10 PLN.
 • Zakłady postawione wyłącznie ze środków własnych biorą udział w promocji.
 • Maksymalna kwota bonusu to 100 PLN
 • Zwrot w formie bonusu zostanie przyznany na konto w ciągu dwóch dni roboczych po zakończeniu kolejki Ekstraklasy.
 • Na jednego użytkownika przypada tylko jeden bonus w danej kolejce Ekstraklasy.

LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
3100 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image