Zdarzyło ci się kiedyś, że musiałeś wyrzucić kupon do kosza tylko dlatego, że sędzia po weryfikacji VAR postanowił nie uznać jakiegoś gola? Mamy dla ciebie dobrą wiadomość – bukmacher LvBET znalazł sposób, byś w takich sytuacjach nie tracił dobrego humoru!

Zwrot 100 PLN za bramkę nieuznaną przez system VAR!

Zwrot za system VAR 

W ramach najnowszej oferty specjalnej przygotowanej przez bukmachera LvBET każdy, kto jest zarejestrowany na www.LvBET.pl, może otrzymać zwrot w przypadku porażki przez system VAR.

Jak to wygląda w praktyce? Jeżeli sędzia po użyciu wideo weryfikacji postanowi cofnąć gola i tym samym spowoduje, że kupon gracza będzie przegrany, pokrzywdzony użytkownik bukmachera może ubiegać się o zwrot!

Warto podkreślić, że cashback dotyczy tylko i wyłącznie sytuacji, gdy to właśnie cofnięcie konkretnego gola zadecydowało o niepowodzeniu całego kuponu!

Cashback na mecze Ekstraklasy

Promocja bukmachera LvBET dotyczy tylko i wyłącznie meczów piłkarskiej Ekstraklasy. Minimalna stawka to 10 PLN, a kurs ogólny kuponu kwalifikującego się do oferty to 1,50. Osoby, które chcą otrzymać ewentualny zwrot, muszą napisać wiadomość e-mail do organizatora, podając w treści numer feralnego kuponu.

Kursy na Ekstraklasę 2018
Kursy na Ekstraklasę 2018

Pamiętajcie, że zgłoszenie do promocji musi być wykonane do godziny 15 po zakończeniu danej kolejki rozgrywek, a samą wiadomość należy zatytułować „Promocja VAR„.

Maksymalnie graczowi może zostać zwrócone 100 PLN bonusu!

Wybrane punkty regulaminu promocji „VARyfikacja Lv BET”:

 • Czas trwania promocji: 29.03.2018 8:00 CET – 20.05.2018 18:00 CET.
 • W promocji biorą udział gracze, którzy postawili zakład przedmeczowy pojedynczy lub kombi na spotkanie Ekstraklasy, a ich zakład został przegrany.
 • Gracz, który spełnił warunki z punktu 2. regulaminu otrzyma bonus, jeżeli o wyniku meczu bądź ilości bramek w spotkaniu zdecyduje system VAR (przykładowo: gracz postawi zakład na mecz Ekstraklasy z selekcją powyżej 3,5 bramek, w meczu padną 3 bramki, ale w trakcie spotkania został użyty system VAR, który zdecydował o nie zaliczeniu kolejnej bramki; gracz postawił na zwycięstwo drużyny 1, mecz zakończył się remisem, sędzia w trakcie meczu nie uznał bramki drużyny 1 za pomocą systemu VAR)
 • W przypadku spełnienia warunków promocji gracz otrzyma bonus w wysokości postawionej stawki (netto/ po odjęciu podatku), do kwoty maksymalnej 100 PLN.
 • W promocji biorą udział przedmeczowe kupony pojedyncze oraz kombi, w których przynajmniej jeden zakład został zawarty na mecz Ekstraklasy.
 • Minimalny kurs kuponu kwalifikujący do otrzymania bonusu to 1.50.
 • Minimalna stawka pozwalająca wziąć udział w promocji to 10 PLN.
 • Zakłady postawione wyłącznie ze środków własnych biorą udział w promocji.
 • Maksymalna kwota bonusu to 100 PLN
 • Zwrot w formie bonusu zostanie przyznany na konto w ciągu dwóch dni roboczych po zakończeniu kolejki Ekstraklasy.
 • Na jednego użytkownika przypada tylko jeden bonus w danej kolejce Ekstraklasy.

LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu