Polska Hokej Liga: STS Sanok – GKS Tychy (Typ i Analiza)

W piątek w ramach rozgrywek Polska Hokej Liga hokeiści STS-u Sanok podejmą zawodników GKS-u Tychy. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Zapraszamy na analizę!

Obstawianie hokeja
Polska Hokej Liga: STS Sanok – GKS Tychy

Polska Hokej Liga: STS Sanok – GKS Tychy

Hokeiści GKS-u Tych i uchodzą obok Re-Plast Unii Oświęcim za głównych kandydatów do mistrzostwa. Nad GKS-em ciąży olbrzymia presja. Nic jednak dziwnego, jeżeli tytuł zdobywa się 3 razy z rzędu, a 5 w swojej historii. W styczniu tego roku mieli jednak kryzys.

W końcówce sezonu zasadniczego doszło do tego, że trener Andrej Gusow, opuścił Tychy, ponieważ czuł, podobnie jak wszyscy dookoła, że coś się wypaliło. Sezon przerwana na fazie play-off, ale Tychom wręczono złote medale za wygranie pierwszej części sezonu.

Który bukmacher najlepszy w tym miesiącu? Polski bukmacher eWinner oferuje 110 PLN bez ryzyka z kodem "BETONLINE" na www.eWinner.pl

W trakcie przygotowań zespół miał swoje problemy (kwarantanna z powodu koronawirusa). Jednak działacze nie robili na szczęście żadnych nerwowych ruchów, a dodatkowo wzmocnili zespół. W zespole jest aktualnie plejada zdolnej tyskiej młodzieży.

Jednak to przyjście Kanadyjczyków, Jasona Seeda i Jeana Dupuya, oraz Patryka Wronki i Szymona Marca pokazuje dobitnie, że wszystko jest podporządkowane obronie mistrzostwa. W pierwszym meczu będa chcieli pokazać pełnię swoich możliwości.

STS Sanok wraca do elity po czterech latach. Jest to klub, który posiada, aż dwudziestu własnych wychowanków. Pozyskali poważnego sponsora i myślę, że wiele osób będzie z sympatią patrzyło na ich występy. Jednak w pierwszym meczu nie mają po prostu szans z zespołem nastawionym na zdobycie mistrzowskiego tytułu.

MeczTypKursBukmacher
STS Sanok – GKS Tychy21.37STS

5 / 5. Ocen: 3

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image