Osoby zarejestrowane u bukmachera LV BET mogą dokonywać od teraz wpłat za pośrednictwem Skrilla. Przez cały czerwiec do zdobycia jest aż 5000 PLN w specjalnej promocji! 

Skrill dostępny w LV BET!
Skrill dostępny w LV BET!

Skrill (Przeczytaj: Skrill u legalnych bukmacherów) to elektroniczny portfel, który służy do dokonywania szybkich zakupów przez internet oraz wykonywania ekspresowych przelewów. Jest bardzo popularny na całym świecie i to nie tylko wśród osób korzystających z usług zakładów bukmacherskich.

LV BET nie jest pierwszą polską firmą z branży, która zdecydowała się udostępnić klientom tę metodę płatności. Znaleźć ją można, między innymi, w portalu Totolotek.pl, gdzie korzysta z niej bardzo wielu użytkowników.

Z okazji uruchomienia Skrilla na stronie, LV BET przygotowano specjalną promocję. Do wygrania jest w niej aż 5000 PLN! Co należy zrobić, by mieć szansę na zdobycie tych pieniędzy? Oto prosta instrukcja:

  1. Trzeba posiadać konto na www.LvBET.pl
  2. Należy przez cały czerwiec dokonywać wpłat, korzystając ze Skrilla
  3. Depozyt to punkty do rankingu
  4. Tabela aktualizowana jest w każdą środę czerwca
  5. 4 lipca ogłoszona zostanie lista zwycięzców!
  6. promocja skrill w lvbet

Oferta jest ważna od 1 czerwca i potrwa do końca tego miesiąca. Wszyscy zarejestrowani klienci bukmachera mają prawo do skorzystania z niej. Należy przy tym pamiętać, że w tym przypadku liczą się jedynie wpłaty dokonywane przez Skrill, a nie karty kredytowe czy konta w innych bankach.


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu