150 PLN od STS na inaugurację Premier League i La Liga!

Czas na powrót ligi hiszpańskiej oraz angielskiej. Na dobry początek aż 150 PLN bonusu od legalnego bukmachera STS. W jaki sposób można zgarnąć tę kasę?

150 PLN od STS na inaugurację Premier League i La Liga!
150 PLN od STS na inaugurację Premier League i La Liga!

150 PLN na obstawianie – wystarczy depozyt do bukmachera!

Jeżeli posiadamy konto typerskie w STS, możemy w kilka chwil skorzystać z opisywanej promocji na weekend. Wszystko rozpoczynamy od wejścia na stronę www.STS.pl oraz zapisania się do akcji poprzez kliknięcie przycisku “Weź udział”.

Do promocji może zapisać się każda osoba posiadająca profil gracza w STS. Musimy mieć na uwadze, iż o bonusy można walczyć tylko i wyłącznie do końca 13 września, a na jedno konto do zdobycia jest tylko jedna premia o maksymalnej wartości 150 PLN.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan cashback 600 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

STS daje kasę na Premier League i La Liga – 50% od depozytu!

Dzięki najnowszej promocji przygotowanej przez bukmachera STS każdy klient może skorzystać z premii 50% od pierwszego depozytu po zapisaniu. W praktyce oznacza to powiększenie przelewu dokonanego na weekendowe obstawianie meczów. Co bardzo ważne, nie trzeba grać tylko na mecze ligi angielskiej czy hiszpańskiej!

Najważniejszym wymogiem jest wysokość stawki. W tym przypadku to dokładnie 50 PLN. Jednocześnie trzeba pamiętać, że kupon kwalifikacyjny musi zawierać przynajmniej jeden typ z Premier League lub La Liga, a kurs takiego zakładu nie może być niższy od 1.85.

Tylko od nas samych zależy, czy zagramy SOLO, czy zdecydujemy się na pokaźną taśmę, a w niej pewniaki z wielu rozgrywek europejskich i nie tylko. Dobra wiadomość jest również taka, iż skutki naszych starań nie mają szczególnie dużego znaczenia – bonus jest przyznawany nawet tym, którzy przegrają w kuponie promocyjnym.

Maksymalnie można otrzymać 150 PLN. Dodatkowe pieniądze powinny pojawić się na kontach odpowiednich osób do końca 16 września (maksymalnie do godziny 23.59, ale prawdopodobnie nastąpi to znacznie wcześniej).

STS zakłady online
STS zakłady online

Typy na Premier League oraz La Liga. Co grać i gdzie?

Wracają najważniejsze europejskie rozgrywki ligowe. Już w ten weekend rozpocznie się walka o mistrzostwo Anglii oraz Hiszpanii. Typy dnia na mecze w ramach La Liga czy Premier League znaleźć nietrudno, ale pamiętajmy, by zawsze rozważnie dobierać pewniaki.

Dla osób, które jeszcze nie są zarejestrowane u bukmachera STS, przygotowano ofertę specjalną, dzięki której można otrzymać bonus bez depozytu w wysokości 29 PLN. Oprócz tego w pakiecie powitalnym czeka jeszcze 100% do 1200 PLN za wpłatę oraz 20 PLN na STS Betgames (poker po polsku i nie tylko). Aktywny kod promocyjny w tym przypadku brzmi “BETONLINE“, a można go wpisać tylko przy rejestracji!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image