Kto, twoim zdaniem, wygra niedzielny konkurs indywidualny podczas PŚ w Zakopanem? Jeżeli źle wytypujesz, LV BET odda ci nawet 50 PLN!

Promocja na PŚ Zakopane 2019. Zwrot 50 od LV BET!
Promocja na PŚ Zakopane 2019. Zwrot 50 od LV BET!

Promocje bukmacherskie na skoki narciarskie

Oferta specjalna jest dostępna od 16 stycznia od godziny 10.00 i potrwa aż do najbliższej niedzieli, czyli 20 stycznia, do 16.

W ramach przygotowanej przez LV BET promocji można obstawić bez ryzyka jeden kupon na niedzielny indywidualny konkurs Pucharu Świata Zakopane 2019. Sobotnie zawody drużynowe nie są kwalifikowane.

Akcja pozwala na zdobycie do 50 PLN zwrotu w przypadku nietrafionego kuponu na PŚ w skokach narciarskich. Typ musi być zagrany przez internet i to za co najmniej 10 PLN.

Jeżeli postanowisz postawić na to, że to Polak będzie triumfował w niedzielę, a następnie twój faworyt nie znajdzie się w pierwszej trójce zawodów, będziesz mógł zgarnąć obiecany cashback.

LV BET. Jaki kod promocyjny 2019?

Zwrot nastąpi w poniedziałek po promocji, a więc 21 stycznia. LV BET powinno przelać pieniądze do godziny 17.

Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta w LV BET, musisz je założyć, by skorzystać z tej oferty. Nie jest ona dostępna w przypadku punktów naziemnych.

Rejestracja darmowego profilu gracza dostępna jest na oficjalnej stronie bukmachera. Warto pamiętać, że obecnie aktywny jest LV BET kod promocyjny, który można podać opcjonalnie przy wypełnianiu formularza!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu