Przyszłość zakładów w USA

Amerykańska firma konsultingowa Morgan Stanley przewiduje, że w ciągu najbliższych kilku lat zakłady sportowe staną się dużym biznesem w amerykańskich kasynach.

Firma, która doradza MGM w sprawie ewentualnej oferty na Caesars Resorts, szacuje, że legalne zakłady bukmacherskie mogą wygenerować 216 miliardów obrotu do 2025 roku.

Przewiduje również, że przeciętny obywatel USA może stracić 43,50 USD rocznie na zakłady sportowe.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3100 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

216 miliardów dolarów przyniesie operatorom kasyn 11 miliardów dolarów zysku, mówi Morgan Stanley. Ta wielkość przychodów byłaby równa sprzedaży zeszłorocznej sprzedaży w North American Movie Box Office.

Jednym z powodów, dla których MGM Resorts, lub jakikolwiek inny operator, kupiłby Caesars Entertainment, jest to, że Caesars posiada 49 kasyn w 13 stanach, co czyni go jednym z większych beneficjentów z zalegalizowanych zakładów sportowych. Szacuje się, że Caesars ma 9-procentowy udział w rynku zakładów bukmacherskich.

/ 5. Ocen:

Tagi
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
3100 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Ariel Maksym

Ariel jest już od lat w branży hazardowej, wie o zakładach bukmacherskich wszystko. Jeden z najbardziej poinformowanych ludzi w Polsce. Branże bukmacherską ma w jednym palcu.
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image
Close