Puchar Białorusi: BATE – Sławija Mozyrz (Typ i Analiza)

W środę w ramach pucharu Białorusi piłkarze BATE podejmą zawodników Sławija Mozyrz. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:00. Zapraszamy na analizę!

Puchar Białorusi: BATE – Sławija Mozyrz (Typ i Analiza)

Puchar Białorusi: BATE – Sławija Mozyrz (Typ i Analiza)

BATE to piętnastokrotny mistrz Białorusi, który jako pierwszy białoruski klub wystąpił w fazie grupowej Ligi Mistrzów, powtarzając ten sukces dwukrotnie. W ubiegłym sezonie zajęli drugie miejsce w ligowej tabeli, co jest dla nich bardzo rozczarowującym wynikiem, a sezon można w ich przypadku uznać za nieudany.

W rozpoczynającym się sezonie są mimo to faworytami do zdobycia mistrzowskiego tytułu, ale nowy sezon fatalnie. Z biegiem czasu grają jednak coraz lepiej i lokują się na czwartym miejscu w ligowej tabeli. W pierwszym meczu półfinałowym pucharu Białorusi przegrali 0:1 i muszą wziąć się w garść, aby awansować.

Sławija Mozyrz to co najwyżej ligowy średniak. Jest to klub, który potrzebował biznesowego dealu, oby osiągnąć stabilizację finansową. Na początku 2006 odbyła się fuzja z klubem ZLiN Homel.

Po tym ruchu spodziewano się sukcesów, jak choćby z 2000 roku, kiedy to sięgali po mistrzowski tytuł. Nic takiego nie ma jednak miejsca. W tabeli ligowej zajmują dopiero trzynaste miejsce i ciężko będzie im awansować do finału krajowego pucharu mimo dobrego pierwszego meczu.

Ostatni pojedynek tych zespołów, kiedy to piłkarze BATE grali u siebie, zakończył się zwycięstwem gospodarzy 4:0. W tym sezonie BATE miało problemy na początku sezonu, ale grają oni coraz lepiej i uważam, że stać ich na zwycięstwo w tym meczu. Rywal jest słaby i na pewno skupi się w nadchodzącym meczu na obronie wyniku z pierwszego meczu.

MeczTypKursBukmacher
BATE – Sławija Mozyrz11,32STS

0 / 5. Ocen: 0

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button