Już w najbliższy weekend czeka nas inauguracja nowego sezonu Pucharu Świata w skokach narciarskich. Kto, według bukmacherów, jest największym faworytem konkursów w Wiśle?

Czas na skoki narciarskie 2019! Kto faworytem bukmacherów?
Czas na skoki narciarskie 2019! Kto faworytem bukmacherów?

Obstawianie skoków narciarskich 2019 na pewno będzie cieszyło się tak samo dużym zainteresowaniem, jak w ostatnim sezonie. Trudno się dziwić, biorąc pod uwagę, że jest to w naszym kraju naprawdę popularna dyscyplina sportowa.

Oferta na najbliższy konkurs Pucharu Świata, który tradycyjnie już odbędzie się w Wiśle na skoczni imienia Adama Małysa, dostępna jest już u każdego legalnego bukmachera w Polsce.

W ten weekend czekają nas dwa konkursy. W piątek odbędą się kwalifikacje do niedzielnych zawodów indywidualnych, natomiast w sobotę zaplanowana jest pierwsza w sezonie „drużynówka”.

Jakie szanse dają Polakom bukmacherzy? Warto sprawdzić najnowsze notowania, które najlepiej pokazują, czy zawodnicy z naszego kraju stawiani są w roli faworytów. Na ten moment to Kamil Stoch daje zarobić najmniej, a więc to jego uważa się za pretendenta do niedzielnego zwycięstwa.

Bonus bez depozytu 20 PLN w mobilnym Etoto!

Przewidywanie zwycięzców na inaugurację sezonu nigdy nie jest łatwe, dlatego wielu ekspertów doradza ostrożność, a także podkreśla, że kursy mogą wkrótce ulec zmianie. Szczególnie, gdy zawodnicy pokażą się w kwalifikacjach.

– Początek sezonu to zawsze niewiadoma, ale wyniki Letniej GP, doniesienia z treningów oraz dane historyczne wskazują, że Polacy będą mocni na inaugurację. Rok temu w Wiśle nasza drużyna zajęła drugie miejsce za Norwegią, indywidualnie Kamil Stoch także był drugi. Kursy na pewno zmienią się po treningach i kwalifikacjach, więc teraz jest dobry moment, by postawić na czarnego konia – mówi Kamil Jankowski, analityk sportowy marki TOTALbet.

Jeżeli chcesz sprawdzić, jakie są aktualne kursy oferowane przez legalnego bukmachera Totalbet, wystarczy, że odwiedzisz stronę www.Totalbet.pl!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu