Zakłady Bukmacherskie Fortuna przygotowały na niedzielę promocję, w której można obstawiać niedzielny konkurs PŚ w Wiśle zupełnie bez ryzyka!

Skoki narciarskie LIVE bez ryzyka!
Skoki narciarskie LIVE bez ryzyka!

Oferta jest przeznaczona dla wszystkich graczy zarejestrowanych w Fortunie. Nie jest wymagany kod promocyjny Fortuna. Promocja „Miękkie lądowanie” dostępna jest jedynie w przypadku niedzielnego indywidualnego konkursu Pucharu Świata w Wiśle.

Aby skorzystać z zakładu bez ryzyka, gracz musi postawić kupon na stronie internetowej Fortuna bądź aplikacji mobilnej za co najmniej 10 PLN. Kwalifikują się do promocji tylko kupony zagrane Live, czyli w trakcie zawodów objętych promocją.

W regulaminie promocji na PŚ Wisła 2018 znalazł się punkt, w którym informuje się o tym, że każdy z graczy może otrzymać tylko jeden zwrot o wartości dokładnie 10 PLN.

Jakie rodzaje zakładów kwalifikują się do tej oferty? SOLO, AKO oraz MAXIKOMBI.

Zakłady na skoki narciarskie 2019. Kto faworytem, gdzie obstawiać?

Każdy z graczy Fortuny ma prawo do otrzymania tylko jednego zwrotu. Wszystkie dodatkowe środki zostaną zaksięgowane na odpowiednich profilach w dniu 19 listopada, czyli dzień po pierwszym weekendzie z Pucharem Świata w skokach.

Jeżeli nie masz jeszcze konta w Fortunie, możesz założyć je przez internet w każdej wolnej chwili. Pamiętaj, że nowi gracze również mają prawo do korzystania z wyjątkowych promocji przygotowanych dla klientów bukmachera!

Sprawdź aktualny bonus powitalny na www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu