Raport z weekendu: powrót Tigera Woodsa

Golfista z USA wygrał swój pierwszy major od 11 lat ku uciesze fanów sportu, ponieważ William Hill US jest zmuszony wpłacić 1,2 mln USD.

Pierwszy wielki triumf Tiger Woods od czasu US Open w 2008 roku przyniósł mu piątą zieloną kurtkę w niedzielę z niezapomnianym występem w Masters w 2019 roku.

Woods pozostaje faworytem dla sentymentalnych graczy, którzy długo oczekiwali powrotu do formy dla byłego pierwszego zawodnika na świecie. Wiara się opłaciła.

Który bukmacher najlepszy w tym miesiącu? Polski bukmacher eWinner oferuje 110 PLN bez ryzyka z kodem "BETONLINE" na www.eWinner.pl

Jeden z graczy postawił zakład w wysokości 85 000 $ po kursie 14,0 w WH USA, co doprowadziło do ogromnej wypłaty w wysokości 1,2 mln $, największej wygranej na zakład golfowy w historii operatora.

„To była nasza największa porażka golfowa w historii – ale świetny dzień na golfa” – powiedział Nick Bogdanovich, dyrektor ds. Handlu w William Hill US.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Ariel Maksym

Ariel jest już od lat w branży hazardowej, wie o zakładach bukmacherskich wszystko. Jeden z najbardziej poinformowanych ludzi w Polsce. Branże bukmacherską ma w jednym palcu.
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image