Real Madryt dał zarobić prawie 100 tysięcy złotych!

Real Madryt wygrał w środę mecz w 1/8 finału Ligi Mistrzów z Paris Saint Germain. Powody do zadowolenia mieli nie tylko kibice „Królewskich”, ale również jeden z klientów Fortuny, który zarobił na tym spotkaniu ponad 93 tysiące złotych! 

Real Madryt dał zarobić prawie 100 tysięcy złotych!

Jeden trafiony mecz!

Szczęśliwiec, któremu udało się zdobyć blisko 100 tysięcy polskich złotych, postawił na zwycięstwo Realu z PSG w aplikacji mobilnej Fortuny. Nie wiadomo, czy zawarł kupon w smartfonie czy tablecie, jednak wiadomo, że wybrał swój typ przed meczem, a nie w trakcie jego trwania.

Można przypuszczać, że grając na żywo, klient mógł być w stanie zgarnąć jeszcze więcej, gdyż PSG od 33. minuty prowadziło w środowym spotkaniu na Santiago Bernabeu. W tym momencie kurs na „Królewskich” był znacznie wyższy, niż 2.36. Wysokie wygrane u bukmachera trafiają się niestety rzadko.

Prawie 45 tysięcy zysku!

Osoba, która prawidłowo postawiła na zwycięzcę spotkania Real – PSG, postawiła 50 tysięcy złotych, natomiast wygrała dokładnie 93 tysiące 456 złotych. Daje to zysk rzędu 45 tysięcy i to już po opodatkowaniu!

Wiadomo, że gracz odebrał już wygraną. Pozostaje nam mieć nadzieję, że mądrze ją wykorzysta.

Ostatnio, również w Fortunie, pewien gracz wygrał w Walentynki nieco ponad 30 tysięcy złotych!

Kupon warty 93 tysiące złotych (Zakłady Bukmacherskie Fortuna)
Kupon warty 93 tysiące złotych (Zakłady Bukmacherskie Fortuna)

Darmowe pieniądze na obstawianie!

Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta u legalnego bukmachera Fortuna Online, możesz założyć je na oficjalnej stronie internetowej firmy. Każdy, kto zarejestruje się w portalu, może skorzystać z dwóch bonusów powitalnych, dzięki którym można zdobyć darmowe środki na stawianie kuponów z meczami piłki nożnej i nie tylko.

W ramach oferty na start w eFortuna każdy nowy gracz otrzymuje 100 PLN Bezpłatnego Zakładu oraz 400 PLN premii powitalnej za pierwszą wpłatę na konto bukmacherskie. Dzięki bonusom możliwe jest obstawianie zarówno w portalu internetowym, jak i w aplikacji mobilnej Fortuny!

Legalny bonus powitalny 100 PLN + 400 PLN:
  1. Oferta dostępna na stronie www.eFortuna.pl
  2. Załóż konto i odbierz 100 PLN Darmowego Zakładu
  3. Odbierz 400 PLN za pierwszą wpłatę na konto bukmacherskie!

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button