Premia w LvBET na PŚ w Wiśle 2018!

Wiara w sukces polskich skoczków popłaca! Każdy, kto poprawnie wytypuje polskiego zwycięzcę niedzielnego konkursu PŚ w Wiśle, otrzyma w LvBET nawet 100 PLN doładowania konta!

Premia w LvBET na PŚ w Wiśle 2018!
Premia w LvBET na PŚ w Wiśle 2018!

W ramach najnowszej promocji przygotowanej przez bukmachera LvBET każdy może otrzymać doładowanie wygranych w wysokości 50% ich wartości. Maksymalnie można zgarnąć 100 PLN.

Do oferty na Puchar Świata w Wiśle nie trzeba się zapisywać. Kwalifikują się jedyne kupony postawione za co najmniej 25 PLN z typem na polskiego zwycięzcę indywidualnego konkursu, który odbędzie się w niedzielę na skoczni imienia Adama Małysza.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3 x 777 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

https://blogbukmacherski.pl/skoki-narciarskie-live-bez-ryzyka/

Dodatkowe pieniądze na kontach uczestników tej akcji zostaną zaksięgowane w dniu 19 listopada. Prawdopodobnie będzie to miało miejsce przed godziną 17.00.

Polscy Bukmacherzy

Każdy ma prawo do otrzymania tylko jednego bonusu. Liczy się pierwszy kupon spełniający warunki promocji zagrany przez daną osobę.

Jeżeli nie jesteś graczem LvBET, pamiętaj o tym, że konto bukmacherskie online jest całkowicie darmowe. Założyć je można nie wychodząc z domu, a cały proces trwa dosłownie kilka chwil.

Jedną z aktualnych ofert specjalnych LvBET jest kod promocyjny, który można podać przy rejestracji. W odpowiednim miejscu formularza wystarczy wpisać “BETONLINE” i to już wszystko!

Chcesz zarejestrować się w LvBET? Formularz znajdziesz na www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image