Po dwóch emocjonujących wtorkowych meczach w Lidze Mistrzów, czas na środowe pojedynki. FC Barcelona kontra AS Roma oraz Liverpool versus Manchester City. Kto zwycięży w tych starciach i jak obstawiać je bez podatku u bukmachera forBET? 

Środowe obstawianie bez podatku w forBET!

Środa bez podatku 

Zakłady Bukmacherskie forBET na tę środę (4 kwietnia) przygotowały ofertę na obstawianie bez podatku, która trwa przez całą dobę. Aby z niej skorzystać, przede wszystkim należy być zarejestrowanym na www.iForBET.pl. Konto zakłada się całkowicie przez internet i za darmo.

W promocji przygotowanej przez legalnego bukmachera można obstawiać tylko i wyłącznie przedmeczowo, co oznacza, że Zakłady Live w ogóle się do niej nie kwalifikują. Kupony biorące udział w ofercie to jedynie takie, które składają się z co najmniej trzech typów o kursie nie niższym niż 1,30.

Obstawianie Ligi Mistrzów online

UWAGA! W dniu dzisiejszym jest także nadal dostępna promocja „Gram Grubo” w Totolotku!

W środowym zestawianiu przygotowanym przez forBET znaleźć można na każdy mecz sporo ponad 100 zakładów! Jest zatem w czym wybierać, a na pewno również jest co analizować, gdyż czekają nas dzisiaj aż dwa naprawdę dobrze zapowiadające się pojedynki. Jeden z nich, FC Barcelona z AS Romą, transmitowany będzie na antenie TVP. Początek obu spotkań zaplanowano na godzinę 20.45!

Kursy na Ligę Mistrzów (forBET)
Kursy na Ligę Mistrzów (forBET)

Bukmacher bez podatku dla nowych!

Jeżeli dopiero dzisiaj założysz konto na www.iForBET.pl, także będziesz mógł korzystać z oferty specjalnej bez podatku. Staż u bukmachera nie ma w tym przypadku żadnego znaczenia, co jest bardzo dobrą wiadomością dla tych, którzy dopiero zagłębiają się w świat obstawiania meczów!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu