Sterowanie głosem w zakładach sportowych

Kindred Futures, ramię innowacyjne Kindred Group, pracuje nad produktem, który pozwoli obstawiać zakłady za pomocą głosu. Aplikacja jest w fazie testów.

Prototyp wykorzystuje Google Action, aby za pomocą głosu móc obstawiać zakłady w sześciu najpopularniejszych ligach piłkarskich. Jak wszystko pójdzie sprawnie, opcję zostaną rozszerzone na kolejne sporty i ligi.

Produkt może na nowo zdefiniować sposób, w jaki użytkownicy będą stawiać zakłady w przyszłości.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3 x 777 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Testy aplikacji trwały ponad 80h. Najtrudniejsze były dostosowanie dostosowania slangu, terminologii i zwrotów związanych z zakładami sportowymi.

“Google był dla nas świetną podstawą, ​​dysponował bogactwem danych z szerokiego zakresu tematów zrozumiałych dla rozpoznawania mowy. Ale mimo to nadal wymagało wielu godzin strojenia i treningu, aby budować rozpoznawalność niuansowej terminologii i zwrotów dotyczących zakładów “ powiedział Michael Franklin, kierownik ds. produktów w Kindred Futures.

Polscy Bukmacherzy

CEO Kindred Futures, Will Mace mówi, że produkt to eksperyment który ma sprawdzić czy technologia jaką jest sterowanie głosowe, poradzi sobie z trudnym językiem z dziedziny zakładów sportowych.

Jednak wygląda na to, że testy przebiegły pomyślnie i produkt może być w dalszym ciągu rozwijany. My z niecierpliwością czekamy na kolejne nowinki technologiczne związane z zakładami.

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Ariel Maksym

Ariel jest już od lat w branży hazardowej, wie o zakładach bukmacherskich wszystko. Jeden z najbardziej poinformowanych ludzi w Polsce. Branże bukmacherską ma w jednym palcu.
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image