Jeżeli interesuje cię obstawianie meczów w BetClic, na pewno chcesz wiedzieć, w jaki sposób można u tego bukmachera zagrać zakład online. Obejrzyj nasz poradnik i dowiedz się wszystkiego, co ważne!

Obstawianie w BetClic. Jak zagrać zakład online?
Obstawianie w BetClic. Jak zagrać zakład online?

Betclic stawianie zakładów online

Legalny bukmacher BetClic to portal o międzynarodowym zasięgu. Posiada licencję Ministerstwa Finansów, dzięki czemu można w naszym kraju korzystać z jego usług bez obaw o konsekwencje prawne.

Aby zagrać kupon na stronie marki BetClic, potrzebne jest ci darmowe konto. To można założyć dosłownie w kilka chwil, a dodatkowo przysługuje za specjalny bonus powitalny w formie cashbacku do 500 PLN!

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Granie w BetClic Polska

Co musisz zrobić, by postawić na swoich faworytów? Wbrew pozorom, nie jest to skomplikowane, a wszystko sprowadza się jedynie do wykonania kilku prostych kroków!

Dla najbardziej początkujących albo dociekliwych przygotowaliśmy poradnik wideo, który doskonale pokazuje, jak wyglada obstawianie meczów w BetClic!

ZOBACZ VIDEO, właśnie tak wygląda obstawianie meczów na stronie BetClic.pl:

Zakłady BetClic dostępne są nie tylko w formie tradycyjnej strony internetowej, ale również w postaci programu na smartfony i tablety. Na ten moment aplikacja mobilna BetClic działa na systemach iOS oraz Android.

Gotowy na postawienie pierwszego zakładu w Betclic? Jeżeli tak, jeszcze raz przejrzyj swoje pewniaki i możesz zaczynać! 🙂


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu