STS Cyber Monday. Bonus 11 PLN do odebrania!

2 grudnia, poniedziałek, to tak zwany Cyber Monday. Kolejny dzień ofert specjalnych nie umknął bukmacherowi STS, który przygotował dla swoich klientów bonus 11 PLN!

STS Cyber Monday. Bonus 11 PLN do odebrania!
STS Cyber Monday. Bonus 11 PLN do odebrania!

Poniedziałkowa akcja specjalna w STS

Oferta specjalna obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym, czyli 2 grudnia. Nie trzeba się do niej zapisywać, a wystarczy jedynie postawić kupon o konkretnych parametrach. Poniżej prezentujemy szczegóły, które po prostu trzeba znać!

UWAGA! Kupon promocyjny w tym przypadku może być zagrany tylko i wyłącznie poprzez aplikację mobilną STS. Stawka musi wynosić dokładnie tyle, ile wymaga tego regulamin – ani więcej, ani mniej.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3100 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

W ramach promocji każdy gracz stawia kupon za 28 PLN, w którym znajdą się przynajmniej dwa mecze. Kurs pojedynczego zdarzenia nie może wynosić mniej niż 1.85.

legalny bukmacher betclic bonus bez ryzyka
Legalny bukmacher Betclic oferuje bonus cashback – Kod promocyjny: KOD510

Zwrot na Cyber Monday 2019

Rozliczenie kuponu objętego akcją na Cyber Monday 2019 musi nastąpić w dniu 2 grudnia 2019. Jeżeli jakiś zakład będzie rozstrzygnięty później, graczowi nie będzie należał się bonus.

Dodatkowe środki są w tym przypadku przyznawane tylko i wyłącznie tym, którym nie uda się trafić kuponu promocyjnego. W razie wygranej uczestnik akcji zgrania całą pulę dla siebie – tak, jak ma to miejsce w normalnych okolicznościach.

W tym przypadku nie jest wymagany żaden STS kod promocyjny. Istotne jest to, że bukmacher bierze pod uwagę pierwszy kupon zagrany za 28 PLN w dniu 2 grudnia. Kolejne zakłady już się nie kwalifikują.

  • Stawka dokładnie 28 PLN
  • Kurs każdego zdarzenia na kuponie – min. 1.85
  • Tylko w aplikacji mobilnej!
  • Zwrot 11 PLN przyznawany jest w przypadku przegranego kuponu!
  • Rozliczenie musi nastąpić 02.12!

Bukmacher STS przeleje pieniądze odpowiednim graczom automatycznie! Nie trzeba się po nie w żaden sposób zgłaszać!

Bonus na start. STS kod promocyjny “BETONLINE”

Brak konta na stronie internetowej STS? Teraz to nie problem, ponieważ bukmacher STS ma dla graczy konto tymczasowe bez weryfikacji, dzięki czemu proces rejestracji trwa dosłownie kilka chwil!

Aktualny kod promocyjny dla nowo zarejestrowanych brzmi “BETONLINE“. Dzięki niemu można otrzymać 29 PLN bez depozytu, a przy pierwszej wpłacie – nawet 1200 PLN ekstra!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
3100 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image