500 PLN do zdobycia na ME piłkarzy ręcznych!

Do 28 stycznia trwają mistrzostwa Europy piłkarzy ręcznych, a wraz z nimi konkurs bukmacherski, w którym można zdobyć nawet 500 PLN bonusu na obstawianie! 

Promocja jest organizowana przez bukmachera LvBET. Trwa od 18 do 28 stycznia, a liczą się w niej tylko kupony LIVE na zdarzenia dotyczące mistrzostw Europy piłkarzy ręcznych w Chorwacji.

Minimalna stawka kwalifikująca się do oferty to 10 PLN.

500 PLN do zdobycia na ME piłkarzy ręcznych!

Turniej zwycięży osoba, która postawi wygrany kupon z najwyższym kursem ogólnym ze wszystkich uczestników. LvBET przygotował aż pięć nagród pieniężnych. Każda z nich zostanie przyznana odpowiednim osobom w poniedziałek 29 stycznia do godziny 17.00.

Struktura wypłat w promocji ME 2018:

  1. miejsce – 500 PLN bonusu
  2. miejsce – 300 PLN bonusu
  3. miejsce – 200 PLN bonusu
  4. miejsce – 100 PLN bonusu
  5. miejsce – 80 PLN bonusu.

Obecnie w LvBET dostępne są aż trzy promocje. Lubisz obstawiać tenis? Zobacz konkurs na Australian Open 2018! Wolisz skoki narciarskie? Zerknij na darmowe 10 PLN na MŚ w lotach narciarskich!

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button