Ambasador bukmachera forBET Bożydar Iwanow opublikował na oficjalnym blogu firmy kolejny felieton. Tym razem dziennikarz podjął ciekawy temat reform piłkarskiej Ekstraklasy i częstotliwości ich wprowadzania! 

Iwanow o reformach Ekstraklasy na blogu forBET

Europejski ewenement 

Iwanow skomentował ostatnie doniesienia medialne o tym, że Ekstraklasa wróci do swojej dawnej formy, w której występować będzie osiemnaście drużyn. Jednocześnie podkreślił, że w Polsce zmiany pojawiają się w rozgrywkach znacznie częściej, niż w innych krajach naszego kontynentu.

– „Na szczęście, nikt też nie wraca już myślami do absurdalnej koncepcji z podziałem punktów. Dla mnie był to jeden z najmniej logicznych pomysłów w historii całej polskiej piłki. W Podbeskidziu Bielsko-Biała do dziś przeklinają ten przepis. Przecież nie tylko przez nieudolność piłkarzy czy ich trenera Roberta Podolińskiego bezpieczny po 30-tu kolejkach zespół „zleciał” o klasę niżej… i szybciej może do elity nie wrócić” – napisał ambasador marki forBET.

ForBET Zakłady Bukmacherskie promuje obecnie nie tylko Bożydar Iwanow. Ambasadorami firmy jest także Artur Boruc, Karolina Kowalkiewicz i Andrzej Fonfara. Dwóch ze wspomnianych sportowców jest twarzą specjalnego kalendarza promocji bukmacherskich 2018.

Iwanow: Postawmy na logikę!

Bożydar Iwanow blog (iForBet.pl)
Bożydar Iwanow blog (iForBet.pl)

Bożydar Iwanow apeluje na łamach blogu forBET o to, by przy podejmowaniu decyzji o wprowadzeniu nowych reform skupiać się na logicznych rozwiązaniach, a nie eksperymentach.

– „Zastanówmy się więc spokojnie i postawmy na logikę. I ustalmy wreszcie jakiś konkretny system, którym grać będziemy nie przez chwilę ale przez lata. Próbować to można na degustacji w restauracji, a nie chcąc tworzyć normalną piłkę” – czytamy na blogu forSport.

Bonus 1200 PLN w forBET

ForBET online to jeden z kilku legalnych bukmacherów w naszym kraju. Obecnie oferuje graczom aż try bonusy na powitanie. Darmowe środki można otrzymać w bardzo prosty sposób!


bonusy bez depozytu