Zakłady Bukmacherskie STS organizują e-sportowy mecz charytatywny, który odbędzie się podczas Intel Extreme Masters w Katowicach. Każdy, kto będzie oglądał transmisję z tego wydarzenia, przyczyni się do zwiększenia darowizny na szczytny cel! 

STS organizuje mecz charytatywny. Każdy może pomóc!
STS zakłady na e-sport

STS angażuje się w e-sport

Firma STS zobowiązała się przekazać środki fundacji Sport Twoją Szansą. Zasady są proste: każdy widz, który będzie dostępny w szczytowym momencie oglądalności na oficjalnym streamie meczu, przyczyni się do przekazania złotówki na potrzeby wspomnianej już organizacji. Jeżeli więc 30.000 kibiców obejrzy spotkanie, fundacja otrzyma 30.000 PLN na konto!

W meczu wystąpią dwie czołowe drużyny znane wszystkim miłośnikom polskiego e-sportu: Team Kinguin oraz AGO Esports. Pojedynek rozpocznie się o godzinie 11 na scenie głównej turnieju IEM 2018 Katowice. Transmisję znajdziecie na oficjalnym kanale ESL.TV Polska!

– STS jest zaangażowany we wspieranie polskiego esportu i znany z akcji angażujących kibiców – dlatego z przyjemnością włączamy się w charytatywny mecz. Postanowiliśmy przekazać darowiznę na szczytny cel i jednocześnie zachęcić fanów do działania i pomocy. Liczymy, że wielu z nich zdecyduje się włączyć stream i wspólnie zbierzemy jak największą kwotę – mówi prezes firmy STS, Mateusz Juroszek.

Jeszcze nie tak dawno firma Star Typ Sport podpisała umowę sponsorską z Polską Ligą Esportową. Na oficjalnej stronie bukmachera można znaleźć kursy na spotkanie charytatywne, które odbędzie się już w tę sobotę. Faworytem jest AGO Esports (kurs 1.25), jednak w takim spotkaniu na pewno Team Kinguin da z siebie wszystko.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Kursy na mecz charytatywny (STS.pl)
Kursy na mecz charytatywny (STS.pl)

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin Serwis blogbukmacherski.pl przeznaczony dla osób pełnoletnich. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.