Star Typ Sport został oficjalnym bukmacherem Konfrontacji Sztuk Walki. Na mocy podpisanej dzisiaj umowy obie strony zobowiązały się do współpracy w najbliższych pięciu galach, które odbędą się w 2018 roku.

STS oficjalnym bukmacherem federacji KSW

Zakłady Bukmacherskie STS w ostatnim czasie działają niezwykle aktywnie w kwestii sponsoringu. Firma jakiś czas temu została oficjalnym partnerem Polskiej Ligi Esportowej, natomiast w dniu dzisiejszym ogłoszono ją głównym partnerem imprez organizowanych przez największą federację MMA w naszym kraju.

Zobacz też: Typy na KSW 42!

Logo STS pojawi się na banerach reklamowych w trakcie gal, na ściance prasowej oraz macie oktagonu. Dodatkowo, w trakcie imprez organizowanych przez KSW kibice będą mieli dostęp do aktualnych kursów bukmacherskich, wyświetlanych na specjalnych telebimach.

– „STS jest coraz silniej obecny na krajowych arenach. Jesteśmy największym prywatnym sponsorem polskiego sportu. Działamy wspólnie nie tylko z piłkarską kadrą narodową czy klubami z Ekstraklasy, ale również z siatkarzami, piłkarzami ręcznymi czy futsalistami. Jednak w swoich działaniach zawsze koncentrujemy się na kibicach. Umowa z KSW rozszerza działania STS o popularną dyscyplinę indywidualną. Liczymy, że fani sztuk walki również docenią nasze zaangażowanie” – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Najbliższa gala KSW odbędzie się już 3 marca. Transmisja KSW 42 dostępna będzie zarówno online, jak i u najpopularniejszych operatorów sieci kablowych w naszym kraju.

Z podpisanej umowy z STS zadowolone są również władze Konfrontacji Sztuk Walki. Tuż po finalizacji kontraktu kilka słów na temat nowego głównego sponsora powiedział Martin Lewandowski, współzałożyciel KSW.

– „Podpisanie umowy sponsoringowej na cały 2018 rok, na najbliższych 5 gal, z graczem o największym udziale w rynku to dla całego środowiska MMA wielkie wyróżnienie. To także szansa dla zawodników na indywidualne kontrakty. Osobiście cieszę się, że dwóch liderów w swoich branżach zaczęło ściśle ze sobą współpracować” – dodał Lewandowski.

Aktualną ofertę kursową na MMA i galę KSW znajdziecie u legalnego bukmachera na www.LvBET.pl!

LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu