STS otwiera biuro na Malcie

Polski bukmacher po raz pierwszy wychodzi z rodzimego rynku po otwarciu trzeciego biura na świecie.

Polski legalny bukmacher STS przeniósł się do swojego pierwszego biura poza Polską po otwarciu nowego budynku e-gamingu na Malcie.

Malta stała się trzecim zlokalizowanym biurem giganta zakładów, obok biur w Katowicach i Warszawie na swoim rodzimym rynku w Polsce.

Biuro na Malcie rozpoczęło działalność w maju i będzie mieściło oddział afiliacyjny operatora, nowy zespół ds. Rozwoju biznesu i część działu kasyn.

kod promocyjny sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Od lutego 2019 r. Bukmacher STS działa na rynkach zagranicznych, w tym w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Norwegii, a przeprowadzka na Maltę pomoże w przyszłej ekspansji europejskiej.

Prezes STS Mateusz Juroszek powiedział: „Ze względu na dynamiczny rozwój naszej firmy i nowe wyzwania, z którymi będziemy musieli się zmierzyć w przyszłości, konieczne było utworzenie biura w miejscu, które jest sercem sektora egaming w Europie.Malta oferuje dostęp do dobrze rozwiniętej infrastruktury dedykowanych usług dla bukmacherów i przyciąga utalentowanych i doświadczonych pracowników.”

„To z pewnością przyczyni się do naszej dalszej ekspansji” – dodał Juroszek.

STS zatrudnia obecnie ponad 1300 osób i został wprowadzony na rynek brytyjski w lutym na produkcie bukmacherskim napędzanym przez Bet Construct.

0 / 5. Ocen: 0

Ariel Maksym

Ariel jest już od lat w branży hazardowej, wie o zakładach bukmacherskich wszystko. Jeden z najbardziej poinformowanych ludzi w Polsce. Branże bukmacherską ma w jednym palcu.
Back to top button