Na jakich ligach najłatwiej zarobić pieniądze u bukmachera? Jeżeli chciałbyś dowiedz się, jak dokładnie wygląda skuteczne typowanie – trafiłeś w odpowiednie miejsce! Poznaj największe pułapki czyhające na typerów oraz naucz się szukać prawdziwych okazji!

Jakie ligi najlepiej obstawiać? Skuteczne typowanie dla każdego!
Jakie ligi najlepiej obstawiać? Skuteczne typowanie dla każdego!

Jak obstawiać, by wygrywać?

Skuteczne obstawianie meczów to nie lada sztuka. Na pewno już wielokrotnie próbowałeś postawić kupon z kilkoma spotkaniami, które na pozór wydawały się pewne, a ostatecznie nie pozwoliły ci na powiększenie budżetu.

Wielu graczy uważa, że można poznać system bukmacherski, który daje zarobić zawsze i wszędzie. My nie należymy do portali szerzących tego typu teorie. Uważamy, iż szukanie drogi na skróty nie jest dobrym pomysłem, a gdyby sposoby na pewny zarobek u buka w ogóle istniał, firmy takie jak STS dawno zniknęłyby z listy aktywnych działalności.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

kod promocyjny sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Raz na jakiś czas pokazujemy na łamach naszego blogu zwycięskie kupony bukmacherskie. Rekord bukmachera Fortuna oraz ponad 2 miliony zarobione w STS – to wcale nie plotki, a fakty, chociaż na pierwszy rzut oka po prostu trudno w nie uwierzyć.

Na jakie mecze stawiać online?

Wiele osób zastanawia się, co zrobić, by skutecznie obstawiać. Innymi słowy – jak wygrywać częściej niż obecnie. Czy da się w ogóle odpowiedzieć na to pytanie?

Polska Ekstraklasa - tutaj rzadko znajdziecie niskie kursy!
Polska Ekstraklasa – tutaj rzadko znajdziecie niskie kursy!

Jeżeli spodziewacie się krótkiego wyjaśnienia, możecie czuć się zawiedzeni. Na pewno nie istnieje skuteczny system bukmacherski na zarabianie, który da wam regularnie zarabiać. Można jednak nauczyć się pewnych elementów tak, by popełniać mniej błędów bolesnych dla portfela.

Kiedy nam nie idzie, zazwyczaj zastanawiamy się, czy obstawiamy odpowiednie ligi. I właśnie tej tematyce poświęcimy nasz dzisiejszy poradnik. W końcu to dobór odpowiednich rozgrywek sprawia, jak idzie nam u bukmachera.

Sposób na bukmachera. Istnieje czy nie?

Jeżeli interesujecie się na co dzień piłką nożną, macie na pewno swoje ulubione ligi. Dobrze jest mieć przynajmniej dwie, na które się zwraca szczególną uwagę i czyta najwięcej na ich temat. Odpowiednia wiedza to klucz do sukcesu.

Tak ogląda się mecze online za darmo, Zobacz VIDEO:

Dla typera najlepsza liga to taka, gdzie dostępne są wysokie kursy. Co za tym idzie – trudniej jest przewidywać zwycięzców. Im bardziej wyrównana liga, tym więcej można na niej zarobić. Niestety, trudniej też w takich rozgrywkach regularnie wygrywać.

Dobry gracz odkłada czasem na bok Europę i poszerza swoje horyzonty. To bardzo dobre rozwiązanie, bo – na przykład – w Australii jest sporo okazji do zarobku i to w ciągu dnia, czyli wtedy, gdy mało osób ma szansę reagować na dobre kursy.

Typy bukmacherskie i pewniaki

W ligach “egzotycznych” pada dużo goli i często mamy rzuty rożne. Niekiedy wystarczy upolować na Live odpowiednią linię, by postawić mecz po naprawdę atrakcyjnym kursie! Europejskie rozgrywki takiego komfortu już nie dają, a na pewno znacznie rzadziej.

Betonline - skuteczne typy bukmacherskie
Betonline – skuteczne typy bukmacherskie

Trudno powiedzieć, z jakich lig typy bukmacherskie najczęściej się sprawdzają. Pamiętajcie, by zawsze starać się grać głownie takie ligi, o których macie jakieś pojęcie. Nie dajcie się też pułapce niskich kursów – nie dodawajcie do kuponów meczów tylko dlatego, że zwycięzca wydaje się być w nim pewny, a to dlatego, iż wskazują na to niskie notowania.

Warto poszukać własnych ulubionych rozgrywek i sukcesywnie się ich trzymać oraz wzbogacać wiedzę na ich temat. Nie zapominajcie jednak przy tym o porannych meczach w Australii czy Azji. Czasem wystarczy kilka minut w STS TV czy Fortuna TV, by dojść do pewnych wniosków, na przykład, zauważyć, że w tym meczu obrona popełnia dużo błędów albo sędzia lubi pokazywać kartki.

etoto kod bonusowy
Darmowy bonus bez depozytu w Etoto. Kod promocyjny: BETONLINE

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. Cherry Online zezwolenie MF nr. PS4.6831.26.2017. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.  BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod: KOD510) – www.betclic.pl
Bonus 3100 PLN (kod: BETFAN) + obstawianie bez podatku – www.betfan.pl