STS Toruń. Godziny otwarcia, bonusy, gdzie obstawiać?

STS (Star-Typ Sport) jest firmą bukmacherską, która swoje usługi świadczy od ponad dwudziestu lat (a dokładniej: od 1997 roku), początkowo wyłącznie w Polsce, później również i w innych krajach europejskich (takich jak Niemcy, Norwegia, Islandia, Luksemburg czy San Marino). U nas firma działa Internetowo, ale i prowadzi przeszło 440 placówek stacjonarnych w różnych częściach państwa. Jednym z miast, które obejmuje zasięgiem jest Toruń. Co można liczyć odwiedzając ją właśnie w toruńskich lokalach?

STS Toruń. Godziny otwarcia, bonusy, gdzie obstawiać?
STS Toruń. Godziny otwarcia, bonusy, gdzie obstawiać?

Oferta STS w Toruniu

STS w Toruniu prezentuje swoją pełną ofertę, która obejmuje aż 18 różnych dyscyplin sportowych, w tym te najpopularniejsze, a zatem piłkę nożną, koszykówkę, piłkę ręczną czy nawet esport. To piłka nożna jest traktowana z większym priorytetem, ze względu na jej popularność. W związku z nią u bukmachera znaleźć można zdarzenia:

 • z najpopularniejszych lig światowych – nie tylko (choć także) z polskiej, ale i hiszpańskiej, włoskiej, portugalskiej czy angielskiej;
 • ze spotkań reprezentacyjnych – w ofercie znajdują się zarówno te towarzyskie, jak i te większej rangi, w tym większe imprezy pokroju Mistrzostw Świata czy Europy;
 • ze europejskich spotkań międzyklubowych – Liga Mistrzów również stanowi bardzo ważny aspekt oferty STS w Toruniu, podobnie, jak Liga Europejska.
bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Zdecydowana większość spotkań z wszystkich dyscyplin udostępniana jest do obstawiania w dwóch modelach: przedmeczowym i “na żywo”. Ten drugi model zależy jednak przede wszystkim od godzin otwarcia poszczególnych punktów – spotkanie musi się odbywać w ich ramach.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan cashback 600 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

W oddziałach jest dostępna część z tego, co można znaleźć na www.STS.pl. Nie mamy w nich do dyspozycji, między innymi, legalnych kart online (Betgames).

Z jakich bonusów w STS można skorzystać w Toruniu?

Toruńskie punkty bukmachera STS dają możliwość skorzystania z bonusów innych od tych internetowych, bo podkreślających znaczenie stałych i regularnie odwiedzających lokale klientów. To, ile dostaną oni bonusowych środków (to właśnie na tym polegają te promocje) zależy od ilości pieniędzy, jakie zostawiają w lokalach regularnie. STS wprowadziło bardzo prostą podziałkę:

 • zostawiając przynajmniej 30 złotych dziennie jesteśmy w stanie skorzystać z aż trzech progów bonusowych (nic nie stoi na przeszkodzie, by użyć tylko jednego) – po dziesiątych, dwudziestych i dwudziestych piątych odwiedzinach w lokalach w Toruniu. Po przekroczeniu każdego z tych progów dostaje się 10% gotówki za przegrane typy. Maksymalnie w trakcie miesiąca można pozyskać równo 150 złotych na dalszą zabawę.
 • inwestując 5 złotych (lub więcej) dziennie – mniejsza stawka to nieco mniejszy bonus. Musimy wybrać, czy dostaniemy 10 złotych po dziesiątej wizycie (kwalifikującej się do pozyskania bonusu, oczywiście), albo też czy dostaniemy 20 złotych po dwudziestym dniu obstawiania.
STS lokale w Toruniu
STS lokale w Toruniu

Bonusy cechują się prostymi zasadami. Należy powiedzieć, że dni wchodzące w ich skład nie muszą nastąpić bezpośrednio po sobie. Jeżeli więc celujemy w 10-dniowy bonus, możemy odwiedzić punkt 5 razy w pierwszej połowie miesiąca, a 5 – w drugiej. Ważne, abyśmy zmieścili się w ramach miesiąca kalendarzowego. Wszystkie środki pozyskane z bonusów trafiają na naszą kartę STS (wyrobi nam ją pracownik toruńskiego oddziału firmy) i musimy je wykorzystać w 30 dni po otrzymaniu.

Obstawiane za ich pośrednictwem mecze nie nabijają nam licznika dziennych wydatków potrzebnych do skorzystania z bonusu w kolejnym miesiącu. To bowiem prawda: bonus nie kończy się po jednokrotnym skorzystaniu z niego, a można cieszyć się nim przez cały okres obstawiania w Toruniu.

Przypominamy, że tylko na stronie www.STS.pl do odebrania jest 29 PLN bez depozytu. Wszystko to dostępne razem z kodem promocyjnym “BETONLINE“. Zobaczcie, jak rejestruje się konto:

Punkty STS w Toruniu i ich godziny otwarcia

W chwili obecnej w Toruniu znajdują się dokładnie dwa punkty stacjonarne bukmachera STS. Można je odwiedzać codziennie, od poniedziałku do niedzieli (nie podlegają one pod zakaz handlu w niedziele). Poniżej przedstawiamy zarówno ich dokładne adresy, jak i godziny otwarcia punktów.

Gdzie znajdziemy główne punkty STS Toruń? Oto lista miejsc:

 • 87-100 Św. Katarzyny 9/11
  • Godziny otwarcia: 9:00 – 18:00 (w poniedziałki i soboty), 09:00 – 20:00 (od wtorku do piątku), 9:00 – 16:00 (w niedziele).
 • 87-107 Szosa Chełmińska 140D
  • Godziny otwarcia: 9:00 – 18:00 (poniedziałki), 9:00 – 20:00 (od wtorku do soboty) oraz 9:00 – 17:00 (w niedziele).

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image