Superbet sponsorem Odry Wodzisław

Superbet zakłady bukmacherskie podpisał w piątek (22.03.2019r.) umowę sponsoringową z Odrą Wodzisław na mocy, której logotyp bukmachera znajdzie się na froncie koszulek klubu z Wodzisława.

Superbet oferuje swoje usługi w Polsce od końca 2017r. Dotychczas działalność ogranicza się do przyjmowania zakładów w punktach naziemnych, ale trwają bardzo intensywne prace nad uzyskaniem licencji na zakłady oferowane przez Internet.

W ubiegły piątek operator podpisał kontrakt sponsoringowy z Odrą Wodzisław, znanym śląskim klubem piłkarskim. Oprócz logotypu Superbet na koszulkach piłkarzy, marka będzie również eksponowana na bandach wokół boiska. Niedaleko stadionu klubu powstaje punkt, w którym kibice Odry będą mogli obstawiać mecz.

Legalny poker online w Polsce! Jak grać w pokera online w zakładach Betgames STS? Sprawdź nową usługę gier karcianych w STS

Jest to pierwsze tego typu działanie operatora wywodzącego się z rumuńskiego rynku, ale zapewne nie ostatnie. Intensywniejsze działania marketingowe są przewidziane, gdy podmiot uzyska koncesję na sprzedaż przez sieć Internet.

Umowa z Odrą będzie obowiązywać do końca bieżącego roku z możliwością przedłużenia.

/ 5. Ocen:

Tagi
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Ariel Maksym

Ariel jest już od lat w branży hazardowej, wie o zakładach bukmacherskich wszystko. Jeden z najbardziej poinformowanych ludzi w Polsce. Branże bukmacherską ma w jednym palcu.
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image
Close