SuperBet Zakłady Bukmacherskie organizuje 8 lutego bieżącego roku specjalny event z ambasadorem marki, Jerzym Dudkiem. Spotkanie odbędzie się w Warszawie w jednym z punktów naziemnych firmy!

Legalny bukmacher SuperBet organizuje spotkanie z J. Dudkiem!

SuperBet posiada coraz więcej punktów w całej Polsce. Obecnie jest ich już 48, ale wkrótce ma być jeszcze więcej. Czwartkowy event odbędzie się w Warszawie przy Al. Komisji Edukacji Narodowej 51/U09. Bukmacher na razie nie posiada licencji na oferowanie zakładów sportowych online.

Podczas spotkania z Jerzym Dudkiem będzie można nie tylko porozmawiać i zadać pytania byłemu reprezentantowi Polski oraz bramkarzowi, między innymi, Realu Madryt i Liverpoolu. SuperBet przygotował dla kibiców nie lada rarytas – konkursy i innego rodzaju zabawy, w których do wygrania będą gadżety z autografami. Co będzie można zgarnąć? Rękawice, koszulki i może coś jeszcze!

Nie ukrywam, że spotkanie z kibicami zawsze mnie mile zaskakuje. Dzielenie się wspólnymi emocjami i pasją jest niezwykle inspirujące” mówi polski ambasador rumuńskiej firmy SuperBet.

Polska strona bukmachera SuperBet
Polska strona bukmachera SuperBet

Punkt przy Alei KEN w Warszawie to tylko jedno z czterech miejsc w stolicy, w których można skorzystać z usług SuperBet. Pozostałe lokale firmy znajdują się przy ul. Grójeckiej 28/30, Malborskiej 3/8 i Chełmskiej 50/78.

Myślę, że to nie lada gratka móc porozmawiać z Jerzym Dudkiem, zrobić zdjęcie czy zdobyć autograf. Nie zabraknie także innych piłkarskich elementów, dla klientów przygotowaliśmy także ciekawe zakłady i atrakcyjną ofertę” mówi szef SuperBet, Ales Dobes.


bonusy bez depozytu