Betway wzmocnił portfolio sponsoringowe i został sponsorem tytularnym turnieju snookerowego Gibraltar Open.

Pięciodniowe wydarzenie rozpoczyna się w poniedziałek, jest drugim co do wielkości sponsoringiem Betway w tym sporcie, obok istniejącej umowy sponsora tytularnego Betway UK Championship.

Dyrektor ds. Marketingu w Betway, Paul Adkins, powiedział: „Jako sponsor tytułu Mistrzostw Wielkiej Brytanii, cieszymy się, że możemy rozszerzyć nasze zaangażowanie w ten sport dzięki Gibraltar Open.

„Niektórzy z czołowych graczy na świecie mają zamiar zmierzyć się podczas tegorocznej imprezy i nie możemy się doczekać ekscytującego tygodnia akcji” – dodał.

Barry Hearn, przewodniczący World Snooker, dodał: „Cieszymy się, że Betway jest na pokładzie tego fantastycznego wydarzenia. Są ogromnym zwolennikiem snookera i przez ostatnie cztery lata byli sponsorem tytularnym Mistrzostw Wielkiej Brytanii.

„Ponieważ niektórzy czołowi gracze wyruszają na bitwę w Gibraltarze, jestem pewien, że zobaczymy tydzień fascynującej akcji i nie mogę się doczekać rozpoczęcia tego wydarzenia”.

Betway Group jest wiodącym dostawcą najwyższej klasy rozrywki w zakładach sportowych, kasynach online, bingo, esportach i pokerze. Od 2006 roku pozostaje w czołówce branży hazardu online wykorzystując najnowsze technologie.

_______________________________________________

Betway nie posiada zezwolenia Ministerstwa Finansów. Uczestnictwo w grach hazardowych bukmacherów bez zezwoleń grozi konsekwencjami prawnymi.


bonusy bez depozytu