Betclic – bonusy, opinie, oferta zakładów bukmachera online

Legalny bukmacher Betclic to znany na polskim rynku zakładów sportowych gracz, który od lat jest obecny i dostępny dla typerów. Co ciekawe, Betclic działał w Polsce jeszcze przed wprowadzeniem ustawy hazardowej, która znacząco ograniczyła działanie bukmacherów zagranicznych i internetowych. Obecnie zgodnie z prawem, spółka musiała wystosować stosowną prośbę do Ministerstwa Finansów, o otrzymanie specjalnej licencji – dzięki niej, Betclic może legalnie przyjmować zakłady wzajemne. MF przychyliło się do wniosku we wrześniu 2018 roku i to właśnie od tego czasu Betclic wpisany jest na listę legalnych bukmacherów. Zastanawiające było jednak to, że spółka uruchomiła swoją stronę internetową dopiero niecały rok później – ponownie debiutując w Polsce w lipcu 2019 roku.

Betclic polska bonusy i promocje
Zakłady bukmacherskie Betclic Polska – Bonusy, opnie, oferta zakładów online

Zakłady bukmacherskie Betclic w Polsce

Bukmacher wchodząc do Polski, nie miał aż tak dużo konkurentów na rynku, jak obecnie. Jednak już wtedy zdawał sobie sprawę, że dobrze przeprowadzona akcja reklamowa i nawiązanie współpracy z ważnymi klubami sportowymi może przyczynić się ponownie do wzrostu świadomości, wśród klientów o powrocie spółki do naszego kraju. Stąd, podobnie jak konkurencja, Betclic zaangażował się w sponsorowanie polskiego sportu. 

Obecnie w ten sposób bukmacher Betclic współpracuje z Reprezentacją Polski w siatkówce mężczyzn, dwoma drużynami z polskiej Ekstraklasy – Lechią Gdańsk, a także Piastem Gliwice. Wybranie akurat tych drużyn jest uzasadnione marketingowo, ponieważ wszystkie marki są dość dobrze rozpoznawalne w naszym kraju.

bukmacher betclic polska bonus 550
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na cashback 550 PLN

Warto jeszcze wspomnieć o tym, że kampania reklamowa w środkach masowego przekazu była bardzo dobrze przemyślana i skupiła się głównie na siatkówce – bukmacher doskonale zdawał sobie sprawę, że przewaga STS-u, Fortuny i Totolotka na rynku piłki nożnej jest bardzo duża i nie ma sensu angażować stu procent sił właśnie w tym kierunku.

Strona internetowa bukmachera Betclic online

Strona internetowa bukmachera Betclic online www.betclic.pl jest zbudowana bardzo klasycznie i niezwykle podobnie do tego, jak prezentowała się kilka lat temu. Oczywiście została odświeżona i dostosowana do popularnych obecnie graczy, którzy obstawiają przez aplikację mobilną Betclic. Witryna jest utrzymana w kolorystyce zbliżonej do logotypu firmy, czyli biały i czerwony. To zresztą bardzo dobrze nawiązuje do braw Polski, co Betclic wykorzystuje podczas kampanii reklamowych – spółka jest głównym sponsorem Reprezentacji Polski w męskiej siatkówce, o czym wspominaliśmy wcześniej.

Wracając jednak do witryny internetowej i nawiązując trochę do wyglądu, nie sposób nie odnieść wrażenia, że styl wydaje się nieco ciężki i ciasny, choć z całą pewnością ma swój urok. Dość nieintuicyjnym rozwiązaniem jest zastosowanie jedynego przewijanego modułu, jakim jest środkowy panel – boczne elementy są statyczne i zawsze dostępne do przejścia. Warto także dodać, że w górnym pasku widzimy tylko cztery elementy główne – zakłady, na żywo, promocje i totalizator. Ten ostatni to kolejny element, którym Betclic wyróżniał się od innych graczy na rynku, jednak o nim szerzej powiemy przy analizie bonusów. Ciekawy jest brak na stronie głównej e-sportów, dość popularnych ostatnimi czasy – te dostępne są z poziomu panelu bocznego.  

W lewym panelu strony, bukmacher proponuje standardowe rozwiązanie z dyscyplinami sportów lub ich poszczególnymi kategoriami – obecnie takich zakładek jest 33, z czego jedna dotyczy „super kursów”. Górna część lewej części strony, zarezerwowana została również dla polecanych lig i jest aktualizowana zgodnie z wydarzeniami sportowymi.

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Prawa część strony prezentuje jedynie miejsce na tworzony lub zrobiony już kupon. Na plus na pewno warto wymienić to, o czym mówiliśmy wcześniej, o statycznych bocznych panelach. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musimy jeździć do góry i sprawdzać co postawiliśmy już na kuponie, będąc w dolnej części strony. 

Oferta zakładów sportowych bukmachera Betclic Polska

Gdybyśmy chcieli ubrać w jedno zdanie naszą opinię na temat oferty, którą przedstawia swoim graczom Betclic Polska, powiedzielibyśmy, że jest bardzo skromna i konserwatywna. I wydaje nam się, że nie byłoby to w żaden sposób niedopowiedzenie. Portfolio bukmachera naprawdę nie powala na kolana pod kątem szerokości oferty, a także mnogości dostępnych zdarzeń.

Na obecną chwilę spółka prezentuje tylko trzy główne kategorie – klasyczne zakłady bukmacherskie, zakłady na żywo, a także e-sport. Brakuje bardzo popularnych ostatnio sportów wirtualnych, choć te nie są czymś aż tak istotnym dla większość graczy. Warto jednak wspomnieć o tym, że wspomniany już e-sport jest nieco ukryty w lewym panelu, pomiędzy dartem a futbolem amerykańskim. Można jedynie przypuszczać, że Betclic nie chce promować tej kategorii, ponieważ oferta z tego typu wydarzeń jest dużo skromniejsza w porównaniu do innych dyscyplin.

Oferta e-sportu jest zgodnie z przypuszczeniami bardzo skromna i na pewno nie przyciąga graczy, którzy specjalizują się w tej dziedzinie. Oczywiście każdy bukmacher ma prawo nie specjalizować się w jakiś kategoriach, ale na tak trudnym rynku, każde tego typu pominięcie może oznaczać spore straty. Szczególnie w kontekście braku sportów wirtualnych.

Choć wytykanie błędów przychodzi bardzo łatwo, to jest coś, co Betclicowi przynosi chlubę i prezentuje się bardzo dobrze w porównaniu do innych bukmacherów na polskim rynku. Mowa o ilości zakładów dostępnych przy pojedynczym wydarzeniu – ta liczba jest naprawdę ogromna. Dla przykładu w spotkaniu angielskiej Premier League – Tottenham kontra Brighton, Betclic proponuje 269 zakładów, STS – 110, Fortuna 162, a co ciekawe Noblebet – 462.

bukmacher betfan kod promocyjny na bonus
Nowy legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny „BETFAN” na zakład bez ryzyka 100 PLN

W przypadku zakładów na żywo liczba zakładów naturalnie spada, ale nadal prezentuje się bardzo dobrze i może zachęcać do skorzystania właśnie z usług tego bukmachera. Co więcej w Betclic TV można nie tylko obstawiać mecze ale również oglądać je na żywo i to oczywiście za darmo.

Zamykając kwestię oferty, nie można zapomnieć o bardzo rozwiniętym i przyjaznym systemie cash-out, podczas trwania wydarzeń. Betclic w tej kwestii prezentuje się wyśmienicie w porównaniu do konkurencji i z całą pewnością jest najlepszym bukmacherem w Polsce, jeśli chodzi o system wypłat. Ciekawym rozwiązaniem jest fakt, że wypłacać można nie tylko w trakcie spotkań, ale także jest przed ich rozpoczęciem (na przykład w przypadku zdublowania kuponu lub nierozważnemu obstawieniu). 

Bonusy i darmowe promocje w Betclic

Podobnie do oferty zakładów, Betclic nie ma szerokiego portfolio bonusów, którymi kusi nowych graczy. Naturalnie dostępne są bonusy do pierwszego depozytu – w tym przypadku spółka proponuje zakład bez ryzyka w maksymalnej kwocie 550 złotych, żeby ten bonus otrzymać należy wpisać w Betclic kod promocyjny, który wpisuje się podczas rejestracji konta na oficjalnej stronie internetowej bukmachera pod adresem www.betclic.pl.

Czym jest zakład bez ryzyka (cashback) w Betclic? To znana forma nagradzania nowych graczy bukmacherskich, jeśli kupon nie wejdzie, Betclic zwraca pełną kwotę użytkownikowi. W przypadku wygranej bukmacher wymaga sześciokrotnego obrotu, przy minimalnym kursie 2.0.

Aktualny kod promocyjny Betclic to: 550

Ciekawą propozycją był wspomniany przez nas, Totalizator Betclica. Oferta ta była nakierowana dla graczy, którzy zechcą wytypować zdarzenia wybrane lub specjalnie stworzone przez spółkę. Choć niestety wydarzenie to trwało do końca roku 2019, to najprawdopodobniej będzie kontynuowane w przyszłym roku.

Następną promocją, nad którą warto się pochylić jest w Betclic Multi Plus. Oferta polega na zwiększeniu procentowej wartości zwycięskiego kuponu, na którym znajduje się minimum pięć zdarzeń. Poniżej dokładne wartości zwiększenia kuponu w Multi Plus:

  • 5 meczów – 7% więcej
  • 6 meczów – 14% więcej
  • 7 meczów – 20% więcej
  • 8 meczów – 25% więcej
  • 9 meczów – 30% więcej
  • 10 meczów – 35% więcej
  • 11 meczów – 40% więcej
  • 12 meczów  – 45% więcej
  • 13+ meczów – 50% więcej

Ważne jest tylko to, by obstawiać zdarzenia, które mają obok siebie charakterystyczne logo Multi+. Bowiem to tylko te zdarzenia biorą udział w tej promocji. Informację o potencjalnym bonusie można sprawdzić w dolnej części kuponu, tuż nad przyciskiem „POSTAW ZAKŁAD”.

Opinie graczy o Betclic w Polsce 

Sprawdzając opinie graczy o bukmacherze Betclic sprawdzaliśmy różne fora bukmacherskie i strony internetowe, w których gracze opisywali swoje doświadczenia z tym znakomitym bukmacherem online. Niestety, ale większość z nich uderza w analizowaną przez nas w tekście skromną ofertę kategorii, brak sportów wirtualnych czy bardzo mało wydarzeń z ramienia e-sportu. Dodatkowo niektórzy z użytkowników uderzają w nieco staroświecki wygląd strony.

„Betclic to pierwszy zagraniczny bukmacher, który stał się legalny w Polsce. Na początku oferta zakładów i promocje były kiepskie ale widać, że starają się zadowolić graczy i teraz jest z tym już dużo lepiej.” – opinia typera z forum betonline.net.pl

Są jednak także gracze, którzy doceniają trudy Betclica – szczególnie w systemie cash-outów, które bardzo często ratowały im duże kupony. Dodatkowo bukmacher Betclic jest świetnym pomysłem, dla osób, które specjalizują w najpopularniejszych dyscyplinach – takich jak piłka nożna czy siatkówka. Tam liczba dostępnych zakładów nieco rekompensuje dość skromne portfolio z innych kategorii.

„Dla mnie Betclic to przede wszystkim świetna aplikacja mobilna, wyższe kursy i super oferta na sporty wirtualne, które dla mnie są najlepsze do obstawiania. Nie korzystam z promocji i bonusów w betclic, więc tu się nie wypowiem.”

Jak widać opinie o Betclic są różne, trudno jest więc orzec jednoznacznie, jaki jest w Polsce bukmacher Betclic – dobry czy zły. Każdy z nas powinien przeanalizować swoje potrzeby, konkretnie pod tego bukmachera i ocenić, czy pozwoli on na wykorzystanie w pełni naszego potencjału.

0 / 5. Ocen: 0

Back to top button