Totalbet legalny bukmacher. Kod promocyjny 2020

19 kwietnia 2018 roku Zakłady Bukmacherskie Totalbet uruchomiły oficjalną stronę internetową, która będzie pozwalała graczom na obstawianie wydarzeń sportowych online. Zobaczcie, co będzie oferował nowy polski bukmacher, jaki bonus powitalny przygotował i czy warto znać w tym przypadku specjalny kod promocyjny!

zakłady bukmacherskie totalbet
Polski bukmacher Totalbet – Oferta zakładów, opinie i bonusy

Opis bukmachera Totalbet

Marka bukmacherska Totalbet w styczniu 2018 roku otrzymała licencję na prowadzenie punktów do przyjmowania zakładów w punktach naziemnych. Miłośników obstawiania ucieszyła jednak przede wszystkim marcowy komunikat Ministerstwa Finansów, które przyznało tej samej firmie koncesję na oferowanie usług przez internet. Z racji tego, że Totalbet pozytywnie przeszedł przez wszystkie kroki procesu licencyjnego, obecnie może być nazywany legalnym bukmacherem online.

Totalbet zrzeszony jest w Zjednoczonych Przedsiębiorstwach Rozrywkowych, których właścicielem jest Zbigniew Benbenek. Biznesmen stworzył tak znane marki jak „Super Express”, „Radio Eska”, „Radio Wawa” czy czasopismo „Murator”. Siedziba bukmachera znajduje się w stolicy naszego kraju, Warszawie. Jeżeli chcecie znaleźć ją na mapie, wystarczy, że wpiszecie w wyszukiwarce adres Jubilerska 10.

Czym właściwie są Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe? Oto odpowiedź na to pytanie:

„Grupa ZPR Media ma na celu dostarczanie odbiorcom wiedzy, rozrywki, informacji i porad. Oferta merytoryczna wypracowana przez Zespół udostępniana jest na zewnątrz poprzez wszystkie dostępne kanały dystrybucji (prasę, radio, Internet i telewizję), dzięki czemu dociera do osób o różnych zwyczajach korzystania z mediów. Firma stawia także na bezpośredni kontakt z odbiorcami, realizując szeroki wachlarz eventów: koncertów, festiwali, imprez, szkoleń, a także targów i wystaw. Partnerzy biznesowi Grupy ZPR Media mogą korzystać z różnorodnych i wielowymiarowych wariantów współpracy, wypracowanych pod kątem jak najlepszego zaspokojenia ich oczekiwań. Media należące do Grupy zapewniają skuteczne i przyjazne dotarcie z przekazem reklamowym do obecnych i potencjalnych klientów.” – głosi oficjalna informacja na stronie ZPR.

Logo opisywanego bukmachera to prosta grafika utrzymywana w zielono-białych barwach. Pierwsza część nazwy firmy pisana jest z wielkich liter, natomiast druga – małych. Pierwsza wersja strony Totalbet wyraźnie wskazuje na to, że cały serwis będzie oferował prosty, czytelny interfejs bez zbędnych dodatków.

Totalbet. Kim jest właściciel?

Właścicielem marki Totalbet jest Zbigniew Benbenek, jednak to nie on widnieje w oficjalnych dokumentach firmy. Stanowisko prezesa piastuje w niej Marcin Giera, natomiast jego prawą ręką jest Łukasz Seweryniak. Za marketing bukmachera odpowiedzialny będzie Maciej Tylkowski, pracujący niegdyś w Bwin. Czy firma zatrudnia jeszcze jakieś osoby? Z pewnością tak, ale ich nazwiska nie są znane. Na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie marka ruszy z otwieraniem punktów stacjonarnych. W internecie nie ma wzmianek na temat ofert najmu lokali czy szukania osób odpowiedzialnych za przyjmowanie zakładów w konkretnych miejscach.

Totalbet Newsletter
Totalbet Newsletter

Punkty stacjonarne. Godziny otwarcia Totalbet

Zakłady Bukmacherskie z pewnością działać będą nie tylko w internecie, ale ile oddziałów planuje otworzyć i gdzie dokładnie – na razie nie wiadomo. W chwili obecnej nie są znane godziny otwarcia punktów stacjonarnych marki Totalbet. Szczegóły na ten temat poznamy prawdopodobnie dopiero w momencie, gdy zostanie przez nią otwarty przynajmniej jeden lokal. Nikogo nie powinien dziwić fakt, że bukmacher rozpocznie swoją działalność w dużym mieście, być może w Warszawie.

Strona internetowa bukmachera TotalBet

W dniu 19 kwietnia ruszyła strona internetowa bukmachera www.totalbet.pl. Jeżeli chcielibyście dowiedzieć się na jej łamach szczegółów na temat planowanej oferty, to na razie przyjdzie wam obejść się smakiem. Dlaczego? Po wejściu na portal bukmachera wyświetla się tylko ekran główny, w którym nie ma tak naprawdę żadnych konkretnych informacji. Informowani jesteśmy o tym, że Totalbet należy do „polskiej grupy kapitałowej i jako od 2016 r. jako pierwsza otrzymała zezwolenie na przyjmowanie zakładów bukmacherskich przez Internet.”.

Osoby interesujące się obstawianiem meczów oraz wszystkim, co z nim związane, bez wątpienia zainteresują się opcją newslettera. Totalbet pozwala na wpisanie adresu e-mail do specjalnej bazy. Każda osoba, która zarejestruj się w ten sposób, ma otrzymywać najnowsze informacje na temat działalności nowego polskiego bukmachera internetowego. Nie musicie martwić się nachalnością – firma nie zasypuje wieloma wiadomościami.

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Bonus powitalny Totalbet Online

Z wpisaniem adresu e-mailowego do bazy Totalbet może wiązać się coś jeszcze. Bardzo często firmy bukmacherskie pozwalają na skorzystanie z wyjątkowych ofert wszystkim tym, którzy od początku wykazywali zainteresowanie. Czy i w tym przypadku będzie tak samo? W internecie można znaleźć wiele plotek na ten temat. Totalbet może, ale nie musi, wysłać specjalny kod bonusowy dla każdego użytkownika newslettera albo też uruchomić dla nich specjalną wersję testową.

Firmy bukmacherskie w Polsce coraz częściej kuszą nowych graczy bonusami nie tylko za pierwsze depozyty. Być może Totalbet przygotuje bonus powitalny także w wersji mobilnej, a być może nawet w punktach naziemnych. Nie wiadomo, czy marka zrewolucjonizuje rynek bukmacherski w Polsce, jednak liczymy na to, że wprowadzi nieco świeżości oraz ciekawych projektów.

Totalbet kod promocyjny 2020 

W Totalbet nie obowiązuje kod promocyjny, a przynajmniej nic na ten temat nie wiadomo na tę chwilę. Niewykluczone, że po wpisaniu specjalnego hasła na stronie bukmachera będzie można zgarnąć dodatkowe środki na obstawianie albo ciekawe prezenty. Problem jest jednak taki, że działalność tej firmy jeszcze nie wystartowała i trudno przypuszczać, na jakim modelu będzie oparta.

Jeżeli chcecie poznać Totalbet kod promocyjny, śledźcie nasz blog bukmacherski, a najlepiej uruchomcie powiadomienia z naszego serwisu. Dzięki temu będziecie na bieżąco z wszystkimi nowinkami z branży, w tym także informacjami dotyczącymi bonusów, promocji czy konkursów dla typerów.

Pierwsza oficjalna grafika Totalbet
Pierwsza oficjalna grafika Totalbet

Aplikacja mobilna bukmachera Totalbet

Nowoczesne życie tak naprawdę nie istnieje bez urządzeń mobilnych. Nic dziwnego, że bukmacherzy coraz częściej decydują się na uruchomienie aplikacji na smartfony. Czy Totalbet także będzie posiadał tego typu program? Wydaje się nieprawdopodobne, by mogło być inaczej. Być może na samym początku firma zaoferuje jedynie stronę dostosowaną do mniejszych ekranów, ale z czasem może się to wszystko przekształcić w większy, oddzielny projekt.

Obstawianie przez telefon w Totalbet prawdopodobnie będzie możliwe bez względu na to czy będziemy chcieli grać kupony przedmeczowe, czy też Live. Nie wiadomo, czy u bukmachera znajdziemy Wirtualne Sporty. Biorąc jednak pod uwagę, że są one obecnie dość popularne, istnieją spore szanse na to, że i w Totalbet nie zabraknie ich w ofercie internetowej czy mobilnej.

Rejestracja u bukmachera online

Aby obstawiać mecze przez internet, wystarczy posiadanie konta na oficjalnej stronie konkretnego bukmachera. Jeżeli chodzi o Totalbet, na razie nie pozwala on na zakładanie kont. Kiedy zatem można spodziewać się udostępnienia formularza rejestracyjnego? Idealnym scenariuszem byłby start na przynajmniej kilka dni przed mundialem 2018. Czy jednak tak będzie? Pierwsze informacje nieoficjalne mówiły o końcu tego roku, natomiast teraz mówi się o miesiącu bądź dwóch od uruchomienia witryny WWW.

Zakładanie konta w Totalbet przez internet:

 1. Odwiedzamy www.Totalbet.pl
 2. Podajemy swoje dane
 3. Weryfikujemy konto!
 4. Gotowe!

Pamiętajmy o tym, że podany wyżej proces na razie nie jest możliwy do ukończenia. Warto jednak już teraz mieć rękę na pulsie i czekać na moment, w którym Totalbet pozwoli na rejestrację oraz zagranie pierwszego kuponu internetowego.

Bukmacher Totalbet promocje 2020

Najlepsi bukmacherzy w Polsce, którzy organizują niewiele konkursów czy promocji, rzadko pojawiają się na łamach serwisów branżowych. Jeżeli więc Totalbet będzie rzeczywiście chciał zdziałać coś więcej, niż zdobyć kilka procent rynku, będzie niemal zmuszony do stworzenia ciekawych ofert specjalnych. Dobrze by było, gdyby bonusy udostępniane były nie tylko nowych graczom, ale też tym, którzy będą dokonywać regularnych płatności.

Jeżeli Totalbet zdecyduje się na sponsorowanie jakiejś drużyny sportowej, jej kibice także będą mogli prawdopodobnie skorzystać z wielu ciekawych prezentów. Zdaje się jednak, że na pisanie w tej sprawie jeszcze jest za wcześnie. Obiecujemy, że napiszemy coś więcej, gdy tylko będzie wiadomo coś nowego.

Obstawianie meczów w Totalbet

Współczesny gracz bukmacherski należy do dość wymagających, dlatego nie ma się co dziwić, że w ofertach firm branżowych znajduje się naprawdę bardzo dużo kursów z ogromnej ilości dyscyplin sportowych. Co Totalbet będzie umożliwiał w kwestii obstawiania. Poniżej przedstawiamy wam nasze wstępne przypuszczenia co do niektórych działów, jakie będzie można znaleźć w portalu bukmachera.

Zakłady bukmacherskie Totalbet to:

 • Piłka Nożna
 • Tenis Ziemny
 • Baseball
 • Futbol Amerykański
 • Piłka Ręczna
 • Siatkówka
 • Koszykówka, w tym mecze NBA
 • Ping-Pong
 • Sporty Zimowe
 • E-sport
 • Zakłady Na Żywo
 • Wirtualne Sporty, w tym wyścigi konne
 • Igrzyska olimpijskie
 • Mundial
 • Wszystkie inne duże imprezy sportowe
 • Wiele, wiele więcej!
Lista legalnych bukmacherów online
Lista legalnych bukmacherów online

Legalne typowanie w internecie 

Legalna gra u bukmachera Totalbet będzie możliwa już wkrótce. Poznaliście już większość informacji na temat tego, co prawdopodobnie będzie dostępne w ofercie tej firmy. Czy warszawska marka postawi na atrakcyjne kursy, a może skupi się na akcjach promocyjnych oraz konkursach z bonusami? Czas pokaże i zweryfikuje wszystkie plotki. Na razie oficjalna data premiery strony internetowej Totalbet nie została ujawniona i dokładnie nie wiadomo, kiedy właściwie może to nastąpić.

Jeżeli zależy wam na sprawdzeniu się u jakiegoś bukmachera internetowego już teraz, koniecznie sprawdźcie czym jest Fortuna kod promocyjny i co takiego można dzięki niemu zyskać, rejestrując się w pierwszym w naszym kraju buku online!


TotalBET zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button