Bonus bez depozytu. 20 PLN z kodem promocyjnym!

Tylko ze specjalnym kodem promocyjnym można odebrać u bukmachera Totolotek bonus bez depozytu! Oferta ograniczona czasowo – poznajcie szczegóły już teraz!

Totolotek bonus bez depozytu. 20 PLN z kodem promocyjnym!
Totolotek bonus bez depozytu. 20 PLN z kodem promocyjnym!

bonus bez depozytu 2020

Totolotek bonus bez depozytu to jedyna w swoim rodzaju oferta, w ramach której do odebrania jest 20 PLN za darmo, czyli bez konieczności wpłacania własnych środków na obstawianie! Wszystko to na www.Totolotek.pl!

Już teraz każdy może dowiedzieć się, co trzeba zrobić, by zgarnąć opisywany prezent i na czym tak naprawdę on polega. Pamiętajcie też, że przygotowana oferta dotyczy tylko i wyłącznie rejestracji dokonanych w określonym czasie i z kodem promocyjnym.

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Kod promocyjny

Dostępny u bukmachera kod promocyjny to teraz TWOJBUKMACHER. Jeżeli podamy go na www.Totolotek.pl w dziale „Wpłata” tuż po rejestracji konta, dostaniemy 20 PLN na obstawianie wydarzeń sportowych.

Promocja jest ograniczona czasowo. Obowiązuje tylko w przypadku osób, które dokonały rejestracji w dniach 6-7 lutego. Konta z innych okresów nie będą brane pod uwagę, nawet jeśli ktoś wcześniej nie dokonywał żadnej wpłaty na swój profil typerski.

  • Nowy bukmacher Bwin Polska – ciekawa oferta na start.

Twarzą promocji bukmachera Totolotek został, oczywiście, oficjalny ambasador marki, czyli Łukasz Podolski. Jeżeli chcecie dołączyć do drużyny „Poldiego”, pozostaje odebranie premii na start bez wpłaty!

Bonus powitalny – ponad 1000 PLN do zdobycia!

Oferta na bonus bez depozytu dostępna jest do końca 7 lutego. Tylko w określonym czasie można wykorzystać kod promocyjny na stronie www.Totolotek.pl i odebrać bonus 20 PLN bez wpłaty!

A to jeszcze nie wszystko! Legalna marka bukmacherska Totolotek ma dla nowo zarejestrowanych dodatkowe 1000 PLN przy pierwszej wpłacie (jako bonus 100%) oraz 49 PLN na obstawianie w aplikacji mobilnej Totolotka.

20 PLN na można wykorzystać na obstawianie dowolnych wydarzeń sportowych. W weekend startuje Ekstraklasa, tak wiec na pewno będzie w czym wybierać!


[AC_PRO id=5174]


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button