Toyota Nowakowski kontynuuje motoryzacyjne partnerstwo z Miedzią Legnica

Długoletnia współpraca między Toyota Nowakowski a Miedzią Legnica ma się dobrze i zaczyna swój szósty rok. Toyota Nowakowski, renomowany dealer samochodowy, potwierdził swój status sponsora motoryzacyjnego klubu na kolejny sezon. Klub otrzymał nową flotę aut, kontynuując szereg lat niezawodnej współpracy.

Toyota Nowakowski kontynuuje motoryzacyjne partnerstwo z Miedzią Legnica
Toyota Nowakowski kontynuuje motoryzacyjne partnerstwo z Miedzią Legnica (Fot. Paweł Sasiela/miedzlegnica.eu)

Piłkarze Miedzi w nowych toyotach

Miedź Legnica cieszy się teraz na korzystanie z najnowszych modeli Toyota – C-HR oraz Corolla Cross. Współpraca między Toyota Nowakowski a Miedzią Legnica to dowód zaufania i współdziałania. „Cieszę się, że po raz kolejny podpisujemy kontrakt i Miedź Legnica nadal będzie jeździła Toyotami. To dla nas ważne. Jesteśmy wspólnie sześć lat. Tworzymy mocną grupą dealerską na Dolnym Śląsku. Miedź Legnica to natomiast ważny klub w naszym regionie. Współpraca dla obu stron jest na pewno korzystna” – komentuje Marek Drabczyk, Dyrektor Zarządzający Toyota Nowakowski.

Toyota Nowakowski, mający ponad trzydzieści lat doświadczenia na rynku, jest znanym dealerem Toyoty, a jego pierwszy salon powstał w Świebodzicach w 1991 roku. Firma ciągle się rozwija, utrzymując markę Toyota jako jedną z najsilniejszych na rynku. Wśród oferowanych usług znajdują się sprzedaż nowych i używanych aut, sprzedaż i obsługa klientów flotowych, serwis, usługi blacharsko-lakiernicze, uzyskanie finansowania, zawarcie ubezpieczeń komunikacyjnych oraz przyjęcie auta w rozliczeniu.

Podobnie jak w latach poprzednich, nowe samochody Miedzi ozdobiono specjalnym brandingiem klubu. Klub będzie korzystał z samochodów hybrydowych Toyoty, które charakteryzują się niskim spalaniem i są przyjazne dla środowiska. Sponsorowanie Miedzi przez Toyotę Nowakowski to dowód na silną więź między tymi dwoma organizacjami i ich długoterminową współpracę. Jak podkreśla Tomasz Brusiło, Prezes Zarządu Miedzi, „Współpraca z Toyotą Nowakowski to powód do dumy. Tym bardziej, że cenimy sobie lojalnych partnerów i długofalowe współdziałanie.”

4.9 / 5. Ocen: 71

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button