Typy na derby Manchesteru. Odbierz freebet 40 PLN!

W sobotę 7 kwietnia o godzinie 18.30 odbędą się derby Manchesteru. City na własnym obiekcie podejmie United. Jak to spotkanie typują gracze i jak otrzymać freebet w wysokości 40 PLN?

Typy na derby Manchesteru. Odbierz freebet 40 PLN!

Freebet AKO 40 PLN

Legalny bukmacher Totolotek przygotował dla każdej osoby zarejestrowanej na www.Totolotek.pl specjalny bonus w przypadku zagrania kuponu z typem na dzisiejszy mecz w Manchesterze.

W ramach promocji można otrzymać 25% wniesionej stawki na kuponie promocyjnym aż do 40 PLN. W ciągu dnia do zgarnięcia jest maksymalnie jedna premia na konto.

Co trzeba zrobić, by skorzystać z tej oferty? Przygotować kupon z co najmniej czterema zdarzeniami, gdzie jedno dotyczyć będzie dzisiejszego meczu pomiędzy City a United.

W kuponie promocyjnym nie można zawierać typów o kursie niższym niż 1,05. Brane są pod uwagę tylko i wyłącznie kupony proste.

Środki bonusowe przyznawane są w formie freebetu, który może być wykorzystany na obstawianie wydarzeń sportowych na oficjalnej stronie bukmachera Totolotek.

Typy na derby Manchesteru

Bukmacherzy w Polsce i typerzy uważają, że faworytem dzisiejszej potyczki derbowej jest Manchester City. Kurs na gospodarzy meczu oscyluje w granicach 1.85, natomiast na gości – prawie 4 złote!

Manchester City – Manchester United stream online

Sobotni hit z Premier League będzie można obejrzeć, między innymi, poprzez stream online. Transmisja online z meczu Manchesteru City z United dostępna jest pod tym adresem: Derby Manchesteru Meczyki. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18.30.

Typy na Derby Manchesteru (Totolotek)
Typy na Derby Manchesteru (Totolotek)

Wybrane punkty regulaminu promocji „AKO% na Derby Manchesteru”:

 • Kupon min. 4 zdarzenia w dniu 7.04.2018 i/lub 8.04.2018
 • Min. 1 zdarzenie na kuponie dotyczące odpowiednio spotkania: Manchester City – Manchester United na kuponie z dnia 7.04.2018
 • Kurs zdarzenia na kuponie wyższy niż 1,05
 • Promocją objęte są wyłącznie zakłady proste (promocją nie dotyczy zakładów systemowych)
 • Z oferty promocyjnej AKO% Derby użytkownik może skorzystać tylko jeden raz dziennie chyba, że regulamin promocji stanowi inaczej.
 • Użytkownik otrzymuje bonus wyłącznie za pierwszy postawiony zakład objęty ofertą promocyjną AKO% Derby, chyba że oferta stanowi inaczej.
 • Minimalna kwota przyznanego bonusu w promocji AKO% Derby wynosi 1 PLN.
 • Bonusy w ramach promocji AKO% Derby przyznawane są automatycznie po spełnieniu warunków promocji.
 • Termin w jakim należy wykorzystać środki bonusowe wynosi 30 dni. Po tym terminie niewykorzystane środki bonusowe podlegają wyzerowaniu.
 • Szczegóły wraz z warunkami otrzymania i wysokości freebetu dostępne są pod kuponem na stronie zakładów bukmacherskich.
 • Zagrania za środki bonusowe nie uprawniają do udziału w innych promocjach, w tym otrzymania kolejnych bonusów.
 • Zakłady zawarte za Bonus muszą posiadać co najmniej jedno zdarzenie na kuponie z kursem min. 1,50.
 • Spółka zastrzega sobie prawo do okresowego zerowania kwot bonusowych poniżej 1 zł, które nie mogą zostać spożytkowane na zakłady.
 • Uzyskane Bonusy bukmacherskie mogą zostać spożytkowane wyłącznie na zagrania zakładów bukmacherskich Toto-Mix i nie podlegają wypłacie lub zamianie na inny bonus lub nagrodę rzeczową.

Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button