UFC 223. Typowanie MMA i zwrot do 100 PLN dla wszystkich!

W nocy z soboty na niedzielę w Nowym Jorku odbędzie się gala UFC 223 z udziałem dwóch polskich zawodniczek. W jednej z walk obejrzymy w akcji Karolinę Kowalkiewicz, ambasadorkę polskiego bukmachera forBET. Sprawdźcie, jaką promocję przygotowano z okazji tego wydarzenia! 

UFC 223. Typowanie MMA i zwrot do 100 PLN dla wszystkich!

Walki Polaków na UFC 223

Podczas UFC 223 Karolina Kowalkiewicz zmierzy się z Felice Herrig, natomiast Joanna Jędrzejczyk spróbuje odzyskać utracony pas mistrzowski na rzecz Rose Namajunas. W przypadku oferty specjalnej bukmachera forBET bierze się pod uwagę przede wszystkim starcie tej pierwszej z wymienionych zawodniczek. Pora poznać szczegóły oferty!

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3100 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Każdy, kto chce zakwalifikować się do tej oferty, musi być zarejestrowany na stronie www.iForBet.pl. Założenie konta zajmuje mało czasu i jest całkowicie bezpłatne oraz legalne.

W ramach promocji można otrzymać do 100 PLN zwrotu stawki w przypadku, gdy Kowalkiewicz nie wygra przed czasem swojego pojedynku na UFC 223. Typy na UFC 223 wskazują, że to Polka jest faworytką, ale przecież w sporcie wszystko jest możliwe i dobrze jest być przygotowanym na niespodzianki!

Zwrot 100 PLN na walkę! 

Aby wziąć udział w najnowszej promocji przygotowanej przez forBET, należy zagrać kupon za co najmniej 5 złotych z trzema zdarzeniami. Wymagany typ to postawienie na zwycięstwo przed czasem Karoliny Kowalkiewicz.

Zwrot można otrzymać tylko i wyłącznie wtedy, gdy kupon będzie uznany za przegrany ze względu na fakt, iż Kowalkiewicz nie wygra przed czasem! Oznacza to, że pozostałe punkty na kuponie muszą być wytypowane bezbłędnie!

W ramach oferty każdy uczestnik może otrzymać maksymalnie jedną premię na swoje konto bukmacherskie.

Kursy na UFC 223 (Bukmacher forBET)
Kursy na UFC 223 (Bukmacher forBET)

Do promocji kwalifikują się tylko kupony postawione do 7 kwietnia do godziny 23.55. Szczegóły całej akcji znajdziecie w regulaminie, którego najważniejsze punkty przytoczyliśmy na końcu tego newsa.

Typowanie MMA 

Typowanie zwycięzców pojedynków MMA jest w Polsce coraz popularniejsze. Nic dziwnego, że typy na KSW czy inne podobne wydarzenia cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród graczy. Aby obstawiać mieszane sztuki walki, wystarczy posiadać konto u legalnego bukmachera internetowego. Bardzo dużo kursów na sporty walki zamieszcza, między innymi, LvBET. Firma ta posiada odpowiednie licencje, co oznacza, że aktywność w niej jest jak najbardziej zgodna z obowiązującym w naszym kraju prawem.

Jeżeli chodzi o firmę ForBET znana jest z tego, że współpracuje z zawodnikami takimi jak Andrzej Fonfara czy Karolina Kowalkiewicz. To właśnie u tego bukmachera nietrudno znaleźć oferty specjalne na wszelkiego rodzaju imprezy związane z boksem czy MMA.

Gala UFC 223 odbędzie się w nocy z 7 na 8 kwietnia. Transmisję będzie można obejrzeć, między innymi, na antenie Polsatu Sport.

Wybrane punkty regulaminu promocji “Stawiaj Na Naszych” na UFC 223:

 • Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do niedzieli, 8.04, do godziny 23:59
 • Minimalna stawka kuponu wynosi 5 PLN
 • Minimalna liczba zdarzeń na kuponie, to 3 zdarzenia
 • Pozostałe minimum 2 zdarzenia na kuponie muszą mieć kurs co najmniej 1,12
  Zakłady systemowe nie liczą się do promocji
 • Zwrot nastąpi jedynie w przypadku, gdy Karolina Kowalkiewicz nie pokona przed czasem Felice Herrig, jeśli inne zdarzenie z kuponu okaże się przegrane – zwrot nie przysługuje
 • Brak wygranej Karoliny przed czasem musi być jedynym przegranym zdarzeniem na kuponie, aby przysługiwał zwrot
 • Bonus w postaci wysokości stawki zostanie przyznany tylko jeden raz na użytkownika
 • Maksymalny zwrot, to 100 PLN. Jeśli zagrałeś kupon za ponad 100 PLN, to zwrócimy Ci maksymalnie 100 PLN
 • Środkami bonusowymi należy obrócić czterokrotnie z minimalnym kursem 2,00
 • Bonusy znajdą się na kontach graczy do poniedziałku, godziny 23:59
 • Do promocji nie zaliczają się kupony zagrane za środki bonusowe

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
3100 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image