Typy na DSF Kickboxing Challenge 14. Na kogo warto stawiać?

Dzień przed galą KSW 43 odbędzie się w Warszawie najdroższa w historii gala polskiego kickboxingu, DSF Kickboxing Challenge 14. Jaką ofertę na to wydarzenie przygotowali polscy bukmacherzy? Przyjrzymy się bliżej faworytom poszczególnych starć, kursom oraz sprawdzimy, gdzie będzie można obejrzeć galę na żywo!

Typy na DSF Kickboxing Challenge 14. Na kogo warto stawiać?

DSF 14 kto walczy?

Gala DSF Kickboxing Challenge 14 odbędzie się w dniu 13 kwietnia na warszawskim Torwarze. Jedną z głównych atrakcji wieczoru miał być pojedynek byłego mistrza KSW, Marcina Różalskiego, z Jeromem Le Bannerem. Już teraz wiadomo, że do tego starcia z całą pewnością nie dojdzie, a wszystko dlatego, że Francuz na kilka dni przed galą nabawił się kontuzji. To nie pierwsza taka sytuacja przed pojedynkiem obu panów – wcześniej w podobny sposób kończyły się plany KSW.

Popularny “Różal”, któremu nie można ująć charyzmy, na najbliższej gali DSF i tak się pojawi. W ostatniej chwili zmieniono mu jednak rywala na Petera Grahama. Tego ostatniego wojownika z pewnością kojarzą niemal wszyscy fani sportów walki, gdyż ten zawodnik występował podczas Konfrontacji Sztuk Walki, pokonując, między innymi, Różalskiego oraz Pudzianowskiego. Wojownik z Płocka będzie miał zatem w piątek okazję do rewanżu za porażkę sprzed lat.

Kogo jeszcze obejrzymy w akcji na DSF Kickboxing Challenge 14? Daniela Omielańczuka, związanego niegdyś z UFC, który zmierzy się z niebezpiecznym Nikołajem Falinem, Różę Gumienną i Pawła Biszczaka, czyli dawnych mistrzów federacji FEN, a także reprezentantów Polski i Rosji mierzących się w specjalnym pojedynku międzynarodowym.

TOP 3 najlepszych bukmacherów w Polsce Który legalny bukmacher jest najlepszy? Sprawdź ranking bukmacherów 2020

Gala DSF 14 pełna karta walk:

Przemysław Ziemnicki – Pavel Abozny
Aleksander Kalicki – Samir Faiddine
Kamil Jenel – Aleksandr Zakharov
Mateusz Rajewski – Viktor Mikhailov
Paweł Biszczak – Ruslan Bikmenov
Dawid Kasperski – Aleksei Dmitriev
Kamil Ruta – Yohan Lidon
Karol Celiński – Tamerlan Aslanov
Petr Romankevich – Dawid Zółtaszek
Daniel Omielańczuk – Nikolaj Falin
Marcin Rożalski – Peter Graham

Pełna karta walk (jeszcze z Le Bannerem)
Pełna karta walk (jeszcze z Le Bannerem)

Typy na DSF 14 

Z pewnością firmy bukmacherskie nie miały łatwego zadania przy ustalaniu faworyta starcia wieczoru, czyli pojedynku Różalskiego z Grahamem. Ten drugi już przecież raz z Polakiem wygrał i jest doświadczonym wojownikiem, jednak nie wiadomo, w jakiej obecnie znajduje się formie. U bukmachera LvBET kurs na “Różala” wynosi nieco ponad 1,70, a na jego rywala – około 1,90. Oznacza to, że lekkim faworytem jest nasz rodak, chociaż nie można powiedzieć, że raczej nikt nie zakłada innego rozstrzygnięcia.

W przypadku walki Omielańczuka z Falinem również kursy wskazują, że nieco więcej szans na zwycięstwo na reprezentant Polski. Różnica wynosi jednak tylko nieco ponad 10 groszy, co w świcie bukmacherki prawie nic nie znaczy.

Jeżeli chodzi o pojedynki polsko-rosyjskie, w większości stawia się na naszych, chociaż są, oczywiście, od tego pewne wyjątki. Bukmacherzy raczej nie widzą większych nadziei na zwycięstwo Celińskiego oraz Rajewskiego. Wyjątkowo wyrównane powinno być za to starcie Kamil Ruta – Yohan Lidon, gdzie kursy na obu uczestników są prawie identyczne!

Transmisja i stream DSF Kickboxing Challenge 14

Jak już wspominaliśmy, gala DSF Kickboxing Challenge 14 odbędzie się 13 kwietnia. Początek zaplanowano na godzinę 18.45, jednak – jak to zwykle bywa – najlepiej zapowiadające się starcia będzie można obejrzeć dopiero późnym wieczorem.

Bilety na DSF 14 nadal są dostępne w internecie, jednak nie zostało ich już zbyt wiele. Dla tych, którzy nie mogą bądź nie chcą wybierać się do Warszawy, przygotowano również transmisję telewizyjną oraz stream online.

Opisywane wydarzenie będzie można obejrzeć w telewizji na antenie Canal+ Sport 2 oraz w usłudze NC+ GO. Jeżeli ktoś nie posiada dostępu do wymienionych pozycji, może także wykupić jednorazowy dostęp do transmisji na platformie Player.pl, co wiąże się z wydatkiem rzędu 20 złotych.

Bardzo miłym prezentem ze strony organizatorów jest udostępnienie transmisji z gali zupełnie za darmo dla wszystkich osób spoza granic naszego kraju. Stream online DSF 14 pojawi się na oficjalnej stronie całej gali.

Typy na DSF 14 (LvBET)
Typy na DSF 14 (LvBET)

Obstawianie sportów walki

Sporty walki w Polsce stają się coraz popularniejsze i nie ma tu już o tradycyjnym boksie, ale także MMA oraz innych dyscyplinach, które jeszcze nie tak dawno schodziły na drugi plan. Obstawianie sportów walki możliwe jest niemal we wszystkich firmach bukmacherskich oferujących usługi w Polsce. Jeżeli chcecie sprawdzić aktualną ofertę na zbliżające się KSW, galę DSF 14 czy też inne wydarzenie, wystarczy, że odwiedzicie, na przykład, www.LvBET.pl i kliknięcie w odpowiednią zakładkę.

Przypominamy, że kursy mogą ulec zmianie nawet na kilka minut przed galą, a z pewnością ich wahania będzie można zauważyć po ceremonii ważenia. To od was zależy, czy zaryzykujecie i postawicie kupon już teraz, czy też dopiero w piątek, a więc w dzień rozpoczęcia gali.


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Tagi
Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Obstawianie bez podatku (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
Close