Zakłady Bukmacherskie Totolotek przygotowały prawdziwą gratkę dla każdego fana piłki nożnej. W konkursie zorganizowanym na stronie firmy można zdobyć wiele cennych nagród, w tym wyjazdy na zbliżające się mistrzostwa świata 2018 w Rosji!

Obstawiaj mecze i wygraj wyjazd na Mundial 2018 w Rosji!

Obstawianie MŚ 2018

Aby wziąć udział w zabawie bukmacherskiej, należy posiadać konto na stronie www.Totolotek.pl. Założenie profilu gracza jest darmowe, a samo korzystanie z jego usług zupełnie legalne ze względu na fakt, iż firma posiada wszystkie niezbędne pozwolenia wydawane przez Ministerstwo Finansów.

Mistrzostwa świata 2018 startują już 14 czerwca i potrwają dokładnie do 15 lipca. Polacy wystąpią w tej imprezie w grupie H, gdzie przyjdzie im zmierzyć się z Senegalem, Kolumbią oraz Japonią. Dzięki ofercie przygotowanej przez Totolotka każdy ma szansę wyjechać na mundial i obejrzeć w akcji Biało-Czerwonych! A oto, na czym polega konkurs i jak wziąć w nim udział!

Wygraj wyjazd na MŚ 2018!

W konkursie na MŚ 2018 mogą wziąć udział jedynie ci gracze, którzy zapisali się do Bet Clubu na oficjalnej stronie bukmachera. Firma przyznaje punkty za aktywność typerów, a następnie ustala miejsca w specjalnym rankingu, gdzie najlepsi mogą liczyć na wyjątkowo cenne nagrody.

Jak zdobywa się punkty? Każda wydana złotówka w Totolotku to „oczka” do zestawienia promocyjnego. Im pokaźniejszy dorobek, tym lepiej. Szczegółowy model przyznawania punktów znajdziecie poniżej:

  • Toto-Mix = 1 zł x 1 pkt
  • Toto-Mix LIVE = 1 zł x 2 pkt
  • Toto-Liga i Toto-Gol = 1 zł x 3 pkt
  • Toto-Racing = 1 zł x 3 pkt
  • GBI Racing = 1 zł x 3 pkt Virtual = 1 zł x 3 pkt

W ramach promocji nagrody w postaci pakietu wyjazdowego na MŚ 2018 zdobywa sześciu najwyżej notowanych graczy. Ranking aktualizowany jest na bieżąco, dzięki czemu bardzo łatwo sprawdzić, ile brakuje nam do czołówki.

Kursy bukmacherskie na MŚ 2018
Kursy bukmacherskie na MŚ 2018

Totolotek BetClub

Każdy członek Bet Clubu może wymieniać punkty z konta na nagrody rzeczowe, w tym kubki z logo MŚ 2018, oficjalne koszulki meczowe reprezentacji Polski, nawet ogromne telewizory!

Do mundialu jest jeszcze trochę czasu, dlatego warto już teraz dołączyć do tej zabawy i rywalizować z innymi o bilety do Rosji!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu