Typy na KSW 43. Kto walczy, gdzie obejrzeć galę online?

14 kwietnia w Hali Stulecia we Wrocławiu odbędzie się gala KSW 43. Kto wystąpi podczas tej imprezy, gdzie będzie można ją obejrzeć i którzy zawodnicy stawiani są w roli faworytów?

Typy na KSW 43. Kto walczy, gdzie obejrzeć galę online?

KSW 43 kto walczy? 

Podczas Konfrontacji Sztuk Walki numer 43 zobaczymy w akcji szesnastu wojowników, którzy wystąpią w ośmiu walkach. W main evencie zobaczymy urodzonego wrocławianina i polskiego olimpijczyka Damiana Janikowskiego, który będzie miał niepowtarzalną okazję sprawdzić aktualną formę byłego mistrza federacji BAMMA i EFC, Yannicka Bahati’ego.

Na KSW 43 zobaczymy dwa pojedynki o pasy mistrzowskie. W jednym z nich zobaczymy starcie Michał Andryszak kontra Philip de Freis, natomiast w drugim Roberto Soldic stoczy pojedynek z Dricusem Du Plessisem.

KSW 43 oficjalny fight card:

Maciej Kazieczko – Maciej Kaliciński
Antun Racić – Kamil Selwa
Michał Michalski – David Zawada
Norman Parke – Łukasz Chlewicki
Salahdine Parnasse – Artur Sowiński
Michał Andryszak – Philip de Freis
Roberto Soldic – Dricus Du Plessis
Damian Janikowski – Yannick Bahati (Main Event KSW 43)

Kto walczy na KSW 43
Kto walczy na KSW 43

Typy na KSW 43

Firmy bukmacherskie dość długo kazały czekać w przypadku KSW 43 na pierwsze kursy, ale można już stwierdzić, kto będzie faworytem na najbliższej gali. Jeżeli chodzi o pojedynek wieczoru, czyli starcie Janikowskiego z Bahatim, kurs na Polaka wynosi 1.41, co stawia go w roli pretendenta do zwycięstwa. Na „Czarną Mambę” kurs waha się w granicach 2.70, co oznacza, że za każdą postawioną złotówkę można zyskać grubo ponad 2 złote!

Legalni bukmacherzy nie mają wątpliwości, że Michał Andryszak pokona Philipa de Freisa. Za „1” można zdobyć niecałe 30 groszy za postawioną złotówkę, natomiast grając „2” zysk to ponad 3 złote!

Gdybyśmy brali pod uwagę jedynie prognozy kursowe, najbardziej wyrównaną walką powinien być pojedynek Artura Sowińskiego z Salahdine Parnasse. Za zwycięstwo biało-czerwonego płaci się około 1.60, natomiast jego oponenta – w granicach 2.20!

Jeżeli chodzi o Normana Parke, wydaje się, że nie ma większych szans na przegranie z Chlewickim. Trudno w przypadku tej walki było przewidywać inne kursy niż 1.30 oraz 3.21, z czego ten drugi kurs jest, oczywiście, na zwycięstwo zawodnika z naszego kraju.

Typy na KSW 43

Transmisja online z KSW 43

Pojedynki zawodników podczas Konfrontacji Sztuk Walki we Wrocławiu będzie można obejrzeć nie tylko na żywo w hali, ale również za pośrednictwem internetu bądź telewizji kablowej. Aby uzyskać dostęp to transmisji HD, wystarczy sprawdzić aktualnie dostępne streamy na KSW 43 online.

Osoby, które posiadają „kablówkę”, mogą także sprawdzić aktualną ofertę na transmisję KSW 43 u swojego operatora. Dostęp w tym przypadku jest płatny. Opłatę ponosi się przy następnym rachunku wystawionym przez firmę, u której posiadamy abonament na telewizję.

Oglądanie KSW 43 przez internet jest znacznie wygodniejsze, ponieważ dostęp do transmisji można uzyskać nie tylko w komputerze, ale także urządzeniach przenośnych. Nic też nie stoi na przeszkodzie, by podłączyć sprzęt do telewizora i patrzeć na starcia fighterów w gronie znajomych czy członków rodziny.

KSW 43 kiedy gala? 

Gala KSW 43 odbędzie się dokładnie 14 kwietnia w Hali Stulecia we Wrocławiu. Bilety na KSW 43 rozchodzą się jak ciepłe bułeczki, ale nadal można je nabywać. Organizatorzy znów zapowiadają, że w obiekcie sportowym pojawi się bardzo wielu kibiców. Podczas KSW 42 w łódzkiej Atlas Arenie pobito rekord poza jedną w swoim rodzaju galą na PGE Narodowym. Jak będzie teraz? Przekonamy się już w kwietniu, ale na pewno zainteresowanie fanów mieszanych sztuk walki będzie ogromne!

Gale MMA w Polsce

MMA jest coraz popularniejsze w naszym kraju, dlatego nie ma się co dziwić, że w tym roku czeka nas mnóstwo imprez stworzonych dla fanów sporów walki. Samo KSW zapowiedziało w sumie pięć gal w 2018, z czego jedna, jak już potwierdzono, prawie na pewno odbędzie się na słynnym stadionie Wembley w Londynie.

KSW 43 stream online
KSW 43 stream online

Mimo że na KSW 43 nie wystąpi Mariusz Pudzianowski czy Popek, nie powinno zabraknąć emocji. Przede wszystkim na poziom walk raczej nie będą narzekać ci, dla których freak fighty nie są najważniejsze, natomiast liczą się starcia zawodników z ogromnym doświadczeniem.

Gdzie obstawiać walki KSW?

Tylko legalni bukmacherzy oferują zakłady sportowe, które są zgodne z obowiązującym w Polsce prawem. Jeżeli chcecie obstawiać walki KSW, możecie założyć konto internetowe na www.eFortuna.pl. Pamiętajcie, by podczas rejestracji wpisać kod promocyjny BETONLINE, który uprawnia do skorzystania z dodatkowych atrakcji i promocji.

Z pewnością wielu bukmacherów przygotuje promocje na KSW 43. Na razie jednak jest za wcześnie na to, by podać szczegóły konkretnych akcji promocyjnych. Nigdy jednak w przypadku takich imprez nie brakuje ofert, bonusów i tym podobnych. Tym razem z pewnością będzie podobnie i co do tego nikt nie powinien mieć większych wątpliwości.

Macie już swoje typy na zbliżającą się Konfrontację Sztuk Walki czy jeszcze nie? Gdzie zamierzacie oglądać tę imprezę? Czekamy na wasze spostrzeżenia przed tą galą! Liczymy na dyskusję pełną bukmacherskich typów i nie tylko!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button