25 PLN na granie w STS Betgames co tydzień!

Każdy miłośników STS Betgames może co tydzień odbierać nawet 25 PLN bonusu na grę. Na czym polega najnowsza oferta specjalna na legalne karty online?

25 PLN na granie w STS Betgames co tydzień!
25 PLN na granie w STS Betgames co tydzień!

STS Betgames z bonusem co tydzień!

STS Betgames to hit wśród wszystkich fanów gier karcianych w naszym kraju. Prawdopodobnie za jakiś czas zobaczymy też Forbet Betgames oraz inne, ale zanim to nastąpi, uwaga graczy skupiona jest przede wszystkim na www.STS.pl. I właśnie w tym portalu do zdobycia jest teraz bonus 25 PLN w każdym tygodniu!

Jeżeli chcemy wziąć udział w opisywanej akcji promocyjnej, przede wszystkim potrzebujemy założenia darmowego konta typerskiego na stronie www.STS.pl. Cały proces trwa zaledwie kilkadziesiąt sekund, a przy okazji STS kod promocyjny BETONLINE daje 29 PLN bez depozytu na start!

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Kiedy już posiadamy profil gracza w STS, musimy w pierwszej kolejności zapisać się do akcji specjalnej STS Betgames na www.STS.pl. Wystarcza kliknięcie przycisku „Weź udział”.

25 PLN do odebrania raz na 7 dni!

W ramach promocji bonusowej każdy jej uczestnik ma szansę na odebranie co tydzień 25 PLN w formie premii na granie w STS Betgames. Dodatek od bukmachera to 10% wartości stawek w wygranych kuponach. Przykładowo:

  • Stawka 250 PLN -> 250 x 0,88 x 0,1 = 22 PLN;
  • Stawka 100 PLN -> dostaje 100 x 0,88 x 0,1 = 8,80 PLN

W każdym tygodniu trwania tej promocji można odebrać 25 PLN. Środki są przyznawane automatycznie, jednak trzeba pamiętać, że dotyczy to tylko zapisyanych typerów!

Legalny poker i nie tylko – aktualna oferta STS online

STS nie bierze pod uwagę kuponów, w których typy Betgames mają kurs mniejszy niż 2.00. W przypadku tego typu zakładów nie można ubiegać się o bonus.

Jeżeli chcecie wiedzieć więcej na temat tego, co zawiera oferta STS albo jak działa legalny poker w Polsce – możecie sprawdzić przygotowane przez nas materiały na ten temat. Zawsze na bieżąco informujemy o wszystkim, co ważne dla typerów!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button