Typy na piłkę nożną – poradnik dla początkujących i zaawansowanych

Piłka nożna to dyscyplina, która od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością, w wielu krajach – w tym w Polsce – będąc określana mianem sportu narodowego. Wielu osobom samo kibicowanie nie wystarcza, a swoje zainteresowanie nią takie osoby starają się przelać również na zakłady wzajemne. Jeżeli i my chcielibyśmy spróbować w nich swoich sił, będziemy musieli należycie się do tego przygotować, w tym nie tylko wybrać bukmachera, ale też zdobyć sprawdzone typy na piłkę nożną, a po skonfrontowaniu ich z własnymi spekulacjami wcielić je w życie. Co jednak musimy wiedzieć o całym tym procesie? O czym pamiętać i po usługi którego z bukmacherów sięgnąć?

Typy na piłkę nożną - poradnik dla początkujących i zaawansowanych
Typy na piłkę nożną – poradnik dla początkujących i zaawansowanych

Praktyczne wskazówki na typowanie piłki nożnej

  • Polegajmy na analizie – żaden typ nie pomoże nam tak bardzo, jak nasza własna, samodzielna i szczegółowa analiza rozgrywek, na których obstawianie się zdecydowaliśmy. Warto wybrać tylko jedne, by móc zapoznać się z nimi w jak największym stopniu.
  • Nie idźmy na głęboką wodę – nie ma sensu rozpoczynać obstawiania za szybko, a zwłaszcza od razu od modelu “na żywo”. Najlepiej jest wchodzić w ten świat powoli, ucząc się tego, jak to wszystko działa i stopniowo dochodząc do sukcesu.
  • Typy na piłkę nożną traktujmy jako wskazówki – jak pokażemy poniżej, typów na piłkę nożną wcale nie trzeba szukać daleko – ważne jest jednak, aby nie kopiować ich na ślepo, a raczej konfrontować je z własnymi typami i traktować jako drogowskaz i coś, na bazie czego weryfikujemy własne przemyślenia, zawsze bazujące na analizie.
  • Zwracajmy uwagę na kursy bukmacherskie – choć nie każdy zdaje sobie sprawę, te są w stanie sporo powiedzieć na temat szans każdej z drużyn na odniesienie sukcesu – ustala je jednak cżłowiek, który może się pomylić. Dowiedzmy się więc, czym są tak zwane valuebety i stosujmy je tam, gdzie to jest możliwe i gdzie uznamy to za stosowne.
  • Nie łączmy kibicowania z obstawianiem – jest to najczęstszy błąd nowicjuszów; typowanie bierze pod uwagę nasz rozum i statystyczne szanse na wygraną, natomiast kibicowanie polega na sercu. Nie warto łączyć tych dwóch rzeczy  – zwłaszcza, że w grę wchodzą tutaj nasze pieniądze.
bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Typy na piłkę nożną – gdzie ich szukać?

Choć prawdą jest, że najlepszym sposobem na typowanie czy to piłki nożnej, czy też jakiegokolwiek innego sportu jest poleganie na własnej analizie oraz zdrowym rozsądku, poszukiwanie sprawdzonych typów jest w stanie pomóc nam w zweryfikowaniu naszych własnych typów. Zwłaszcza, jeśli pochodzą one z zaufanego i godnego zaufania źródła. Do takich właśnie zaliczają się:

  • studia przedmeczowe i pomeczowe – są one prawdziwą kopalnią informacji pochodzących z najbardziej zaufanych i eksperckich źródeł; nawet jeśli nie są nastawione na dawanie porad typerom, dokonywane w ich obrębie analizy są w stanie wykształcić u nas dużą wiedzę, która z pewnością przełoży się na przepełnione sukcesami typowanie; nie lekceważmy więc tego;
  • pisma branżowe – zanim artykuł będący zapowiedzią danego spotkania trafi na łamy pisma, jest weryfikowany wielokrotnie przez ekspertów w branży; na źródle tym możemy więc śmiało polegać i brać je pod uwagę przy własnym typowaniu;
  • strony bukmacherów – jak już wcześniej wspomnieliśmy, wiele do zrozumienia mogą nam dać kursy bukmacherskie na wybrane spotkania;
  • fora internetowe – choć fora o tematyce sportowej są w stanie powiedzieć nam dużo, najlepiej będzie sięgnąć po fora będące częścią usług danego bukmachera; taką opcję daje na przykład Fortuna ze swoją Strefą Typera – dzięki niej zobaczymy typy innych; nie takie, które planują zrealizować, ale takie, których realizacji rzeczywiście się podjęli.
piłka nożna pewniaki
piłka nożna pewniaki

Typy na piłkę nożną – u których bukmacherów je realizować?

Na terenie Polski legalnie (a zatem na bazie oficjalnej licencji Ministerstwa Finansów) działa obecnie kilkanaście operatorów bukmacherskich i nie będzie kłamstwem powiedzenie, że każdy z nich swoją ofertę opiera na piłce nożnej. Choć u każdego oferta ta jest bardzo kompletna i kompleksowa, wybrane podmioty wyróżniają się na tle innych niektórymi jej elementami. Do tychże podmiotów należą:

Legalny poker online w Polsce! Jak grać w pokera online w zakładach Betgames STS? Sprawdź nową usługę gier karcianych w STS

www.STS.pl – tego katowickiego bukmachera warto wybrać nie tylko z uwagi na solidny całokształt jego oferty, ale i atrakcyjne kursy (i promocje) związane z meczami reprezentacyjnymi. Jest głównym sponsorem Reprezentacji Polski, w związku z czym jest sobie w stanie na to pozwolić; Znajdziemy w jego ofercie Betgames, a na start dostępny jest bonus bez depozytu!

www.eFortuna.pl – istniejący od 1996 roku bukmacher jak nikt inny pokrywa rozgrywki polskiej 1 Ligi, której jest zresztą tytularnym sponsorem. Dodatkowo daje dostęp do atrakcyjnego programu lojalnościowego.

www.Betfan.pl – jest to jeden z najkrócej istniejących, ale najbardziej ambitnych bukmacherów na polskim rynku. Promujący swoją markę postacią Pudziana, zapewnia solidny bonus powitalny, ale też mnóstwo promocji zorientowanych wokół piłki nożnej.

Dokonując wyboru bukmachera, u którego zrealizujemy nasze typy na piłkę nożną musimy pamiętać, że nic nie ogranicza nas do skorzystania z oferty każdego z nich. Co więcej, posiadanie swojego konta u kilku operatorów i umiejętne przełączania się między nimi (bazujące na atrakcyjności oferty na konkretne spotkanie) potrafi przynieść wiele korzyści.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Tagi
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image
Close