Prezent od forBET na Ligę Europy. Darmowe 100 PLN!

Czwartkowe mecze ćwierćfinałowe w Lidze Europy zapowiadają się niezwykle ciekawie. Aby obstawianie było jeszcze przyjemniejsze, legalny bukmacher forBET przygotował specjalny prezent dla wszystkich swoich graczy!

Prezent od forBET na Ligę Europy. Darmowe 100 PLN!

Premia reload u bukmachera 

W ramach czwartkowej oferty specjalnej przygotowanej dla osób, które posiadają konta na www.iForBET.pl, można otrzymać bonus w wysokości połowy depozytu dokonanego w dniu dzisiejszym. Warto podkreślić, że do promocji kwalifikuje się jedynie pierwsza wpłata złożona na profil 5 kwietnia.

Legalny poker online w Polsce! Jak grać w pokera online w zakładach Betgames STS? Sprawdź nową usługę gier karcianych w STS

W regulaminie oferty pojawia się informacja, że bonus można otrzymać tylko w przypadku zdeponowania co najmniej 20 PLN. Maksymalna wartość prezentu od bukmachera to równe 100 PLN, tak więc aby maksymalnie wykorzystać czwartkową okazję trzeba wpłacić do bukmachera 200 PLN lub więcej!

ForBET darmowy bonus

Czy z czwartkowego bonusu mogą skorzystać także nowo zarejestrowani? Tak, jednak należy podkreślić, że to premia powitalna jest zawsze nadrzędna. Premia reload trafi zatem do kolejki, skąd trzeba będzie ją aktywować maksymalnie w ciągu 7 dni od zaksięgowania na koncie bukmacherskim.

Jak można wykorzystać wszystkie środki przyznane w tej promocji? Organizator promocji, firma forBET, daje w tym przypadku całkowitą dowolność dla graczy. Oznacza to, premia może być wydana zarówno na zakłady na czwartkowe ćwierćfinały Ligi Europy, jak i na inne spotkania w najbliższych dniach.

Oferta na Ligę Europy (forBET)
Oferta na Ligę Europy (forBET)

Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o tej ofercie specjalnej, sprawdź jej oficjalny regulamin dostępny na www.iForBET.pl. Najważniejsze punkty znalazły się w dalszej części tego newsa!

Wybrane punkty promocji “Bonus reload 50% do 100 PLN” w forBET:

 • Minimalny depozyt to 20 pln
 • Maksymalna kwota bonusu jaką można uzyskać to 100 pln
 • Promocja obowiązuje w czwartek od godziny 00:00 do godziny 23:59
 • Bonus zostaje przyznany automatycznie i zostaje zablokowany do momentu wykorzystania depozytu
 • Aby odblokować bonus należy dokonać jednokrotnego obrotu depozytem po kursie minimalnym 2,0:
  · całym depozytem w przypadku wpłaty do 200 pln
  · kwotą 200 pln w przypadku wpłaty powyżej 200 pln
 • Bonusem należy obrócić czterokrotnie po kursie minimalnym 2,0
 • Czas na obrót bonusem to 7 dni od jego aktywacji (w tym czasie wszystkie zdarzenia na kuponach zaliczanych do obrotu MUSZĄ zostać ZAKOŃCZONE I ROZLICZONE)
 • Jeżeli bonus trafi do kolejki bonusowej czas na jego aktywację wynosi 7 dni
 • W przypadku złożenia pierwszego depozytu w czasie trwania promocji, nadrzędną promocja jest bonusu powitalny przyznawany automatycznie. W tym wypadku promocja 50% od depozytu zostanie aktywowana przy drugim depozycie tego dnia
 • W promocji nie biorą udziału kupony systemowe

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Tagi
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image
Close