Tylko do końca 3 marca możesz odebrać swój voucher na 40 PLN u legalnego bukmachera STS! Dowiedz się na ten temat więcej już teraz, by nie przegapić wszystkiego, co istotne!

Voucher STS w aplikacji. 40 PLN dla każdego!
Voucher STS w aplikacji. 40 PLN dla każdego!

Voucher STS za darmo

Promocja organizowana jest z okazji trwającego w Katowicach IEM 2019. Śledzisz na bieżąco to, co dzieje się podczas polskiego święta e-sportu, a może w ogóle się tym nie interesujesz? W przypadku odbierania bonusu nie ma to żadnego znaczenia!

Jedyne, czego potrzebujesz, by odebrać voucher STS, to konto u tego bukmachera oraz aplikacja mobilna STS. Tę drugą pobierzesz z oficjalnej strony marki – jest dostępna na systemy Android oraz iOS.

sts kod promocyjny
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Dodatkowe środki mogą być wykorzystane tylko do końca weekendu. Nie musisz przeznaczać ich na obstawianie meczów CS GO czy innych esportów.

Bonus bez depozytu w STS

Jeżeli nie masz jeszcze konta w STS, założysz je za darmo na stronie bukmachera. Wszystko, czego potrzebujesz to minuta wolnego czasu, ponieważ konto tymczasowe STS nie wymaga weryfikacji poprzez przesyłanie skanu dokumentów tożsamości!

Jak odebrać bonus w STS:

  1. Wchodzisz na stronę www.STS.pl
  2. Wypełniasz formularz rejestracyjny
  3. Kod promocyjny to „BETONLINE
  4. Odbierasz 27 PLN bez depozytu
  5. Przy pierwszej wpłacie możesz odebrać do 1000 PLN!

UWAGA! Na jedno konto przypada tylko jeden unikalny voucher! Nie można go odebrać w tradycyjnym portalu internetowym STS oraz w jego mobilnej odmianie!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.6
23

bonusy bez depozytu