Voucher STS w aplikacji. 40 PLN dla każdego!

Czy możesz obecnie odebrać swój voucher na 40 PLN u legalnego bukmachera STS! Dowiedz się na ten temat więcej już teraz, by nie przegapić wszystkiego, co istotne!

Voucher STS w aplikacji. 40 PLN dla każdego!
Voucher STS w aplikacji. 40 PLN dla każdego!

29 PLN bez depozytu!

Aplikacja mobilna STS działa cały czas, ale nie zawsze dostępny jest w niej voucher dla każdego zarejestrowanego. O każdej takiej promocji informujemy na łamach naszego portalu – sprawdzaj newsy na bieżąco, by niczego nie przegapić!

Na ten moment bukmacher STS ma dla nowo zarejestrowanych bonus bez depozytu, czyli kasę bez konieczności wpłacania własnych pieniędzy. Aby odebrać ten prezent, wystarczy wpisać słowo BETONLINE przy rejestracji na www.STS.pl. Oferta jest limitowana – można skorzystać z niej tylko jeden raz!

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Voucher STS za darmo

Vouchery za darmo to prezenty, na które trzeba „polować”. Nawet jeśli w danym momencie nie są dostępne, warto co nieco na ich temat wiedzieć, na przykład, co zrobić, by je odebrać.

Jedyne, czego potrzebujesz, by odebrać voucher STS, to konto u tego bukmachera oraz aplikacja mobilna STS. Tę drugą pobierzesz z oficjalnej strony marki – jest dostępna na systemy Android oraz iOS.

Jak wykorzystać kod na bonus za darmo 29 PLN w STS? ZOBACZ VIDEO:

Dodatkowe środki mogą być wykorzystane tylko do końca weekendu. Nie musisz przeznaczać ich na obstawianie meczów CS GO czy innych esportów.

Bonus bez depozytu w STS

Jeżeli nie masz jeszcze konta w STS, założysz je za darmo na stronie bukmachera. Wszystko, czego potrzebujesz to minuta wolnego czasu, ponieważ konto tymczasowe STS nie wymaga weryfikacji poprzez przesyłanie skanu dokumentów tożsamości!

Jak odebrać bonus w STS
⬇️⬇️⬇️

  1. Wchodzimy na stronę www.STS.pl
  2. Wypełniamy formularz rejestracyjny
  3. Kod promocyjny to „BETONLINE
  4. Odbieramy 29 PLN bez depozytu
  5. Przy pierwszej wpłacie można odebrać do 1200 PLN!

UWAGA! Na jedno konto przypada tylko jeden unikalny voucher! Nie można go odebrać w tradycyjnym portalu internetowym STS oraz w jego mobilnej odmianie!

[AC_PRO id=5010]


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 45

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button