Tylko do końca 3 marca możesz odebrać swój voucher na 40 PLN u legalnego bukmachera STS! Dowiedz się na ten temat więcej już teraz, by nie przegapić wszystkiego, co istotne!

Voucher STS w aplikacji. 40 PLN dla każdego!
Voucher STS w aplikacji. 40 PLN dla każdego!

Voucher STS za darmo

Promocja organizowana jest z okazji trwającego w Katowicach IEM 2019. Śledzisz na bieżąco to, co dzieje się podczas polskiego święta e-sportu, a może w ogóle się tym nie interesujesz? W przypadku odbierania bonusu nie ma to żadnego znaczenia!

Jedyne, czego potrzebujesz, by odebrać voucher STS, to konto u tego bukmachera oraz aplikacja mobilna STS. Tę drugą pobierzesz z oficjalnej strony marki – jest dostępna na systemy Android oraz iOS.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

kod promocyjny sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Dodatkowe środki mogą być wykorzystane tylko do końca weekendu. Nie musisz przeznaczać ich na obstawianie meczów CS GO czy innych esportów.

Bonus bez depozytu w STS

Jeżeli nie masz jeszcze konta w STS, założysz je za darmo na stronie bukmachera. Wszystko, czego potrzebujesz to minuta wolnego czasu, ponieważ konto tymczasowe STS nie wymaga weryfikacji poprzez przesyłanie skanu dokumentów tożsamości!

Jak odebrać bonus w STS:

  1. Wchodzimy na stronę www.STS.pl
  2. Wypełniamy formularz rejestracyjny
  3. Kod promocyjny to „BETONLINE
  4. Odbieramy 29 PLN bez depozytu
  5. Przy pierwszej wpłacie można odebrać do 1200 PLN!

UWAGA! Na jedno konto przypada tylko jeden unikalny voucher! Nie można go odebrać w tradycyjnym portalu internetowym STS oraz w jego mobilnej odmianie!

Tak, bukmacher STS oferuje bonus 29 PLN bez depozytu dla nowych graczy. Wystarczy podczas rejestracji wpisać kod promocyjny: BETONLINE

Aktualny kod promocyjny STS dający bonus 29 PLN bez depozytu to: BETONLINE. Kod można wpisać na stronie www.sts.pl

Tak, aplikacja mobilna STS działa na systemy Android i iOS. Można ją pobrać na smartfony ze strony bukmachera pod adresem www.sts.pl

Tak, wystarczy posiadać konto u bukmachera STS i darmowe transmisje na żywo z meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki dostępne są na ekranie monitora i smartfona. Zakłady bukmacherskie STS to jeden z nielicznych bukmacherów, który posiada opcję meczów na żywo.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin Serwis blogbukmacherski.pl przeznaczony dla osób pełnoletnich. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.