Właściciel STS na liście 100 najbogatszych Polaków!

Zbigniew Juroszek, właściciel między innymi Zakładów Bukmacherskich STS, znalazł się na 9. miejscu listy 100 najbogatszych Polaków opublikowanej przez polskie wydanie magazynu “Forbes”! Kiedy znajdzie się tam jego syn, Prezes STS Mateusz Juroszek?

Właściciel STS na liście 100 najbogatszych Polaków!
Właściciel STS najbogatszym Polakiem?

Legalny bukmacher STS

Firma Star Typ Sport (popularny STS) to jedna z najpopularniejszych marek bukmacherskich w naszym kraju. Jakiś czas temu otrzymała licencję na prowadzenie działalności na kolejne sześć lat. Pozwolenie wydało Ministerstwo Finansów.

Zbigniew Juroszek stoi na czele grupy Atal, odpowiedzialnej za budownictwo mieszkaniowe, biurowe i handlowo-usługowe. Za STS odpowiedzialny jest przede wszystkim jego syn, Mateusz.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3 x 777 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

UWAGA BONUS: Polski bukmacher STS oferuje graczom nowy bonus 29 PLN bez depozytu! Wystarczy wpisać kod promocyjny “BETONLINE” podczas rejestracji na stronie www.sts.pl.

Bukmacher STS pochwalił się ostatnio prognozami na 2018 rok, w których liczy na obrót rzędu 2 miliardów złotych. Warto także przypomnieć, że firma została niedawno sponsorem Polskiej Ligi Esportowej.

Juroszek sporo awansował na liście najbogatszych Polaków, jednak do tych największych nadal sporo mu brakuje. Liderem rankingu nadal pozostają Dominika i Sebastian Kulczykowie.

Top 10 najbogatszych Polaków (Forbes)
Top 10 najbogatszych Polaków (Forbes)

STS to nie tylko firma internetowa, ale także bukmacher stacjonarny. W całym kraju znajduje się blisko 500 punktów z logo tej marki! Podobnym wynikiem może pochwalić się tylko Fortuna!

Kto z licencją bukmacherską w 2021 roku?

Ministerstwo Finansów nie podaje szczegółów w sprawie licencji, ale wiadomo, że o uzyskanie zgody w Polsce stara się przynajmniej kilka firm. Ostatnio często mówi się o Bwin w Polsce, jednak na razie przedstawiciele tej marki nie potwierdzili, by ich oferta pojawiła się w naszym kraju w najbliższych tygodniach.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Obecnie na polskim rynku działa już kilkunastu legalnych firm bukmacherskich, między innymi:

  • STS
  • Fortuna
  • Totolotek
  • ForBET
  • LvBET
  • Milenium
  • eToto
  • Superbet
  • Totalbet

W Polsce legalnych bukmacherów mamy wielu, ale tylko kilka z nich wartych jest uwagi. Według opinii graczy najlepszymi bukmacherami w Polsce są: Betclic, STS, Fortuna.

Który legalny bukmacher oferuje najlepsze darmowe bonusy? 
* www.sts.pl - 29 PLN bez depozytu (kod: BETONLINE)
* www.betclic.pl - 550 zakład bez ryzyka (Kod: KOD550)
* www.lvbet.pl - 20 PLN bez depozytu (Kod: BETONLINE)

Co dają kody promocyjny, które wpisujemy podczas rejestracji? Zwykle zwiększają istniejący już bonus lub dodatkowo otrzymujemy bonus specjalny po wpisaniu kodu. Jaki jest aktualny kod promocyjny do bukmacherów?
* STS - Kod: BETONLINE
* Fortuna - Kod: BETONLINE
* Betfan - Kod: BETONLINE
* Betclic - Kod: KOD550

5 / 5. Ocen: 33

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image