Zbigniew Juroszek, właściciel między innymi Zakładów Bukmacherskich STS, znalazł się na 9. miejscu listy 100 najbogatszych Polaków opublikowanej przez polskie wydanie magazynu „Forbes”! 

Właściciel STS na liście 100 najbogatszych Polaków!
Właściciel STS najbogatszym Polakiem?

Legalny bukmacher STS

Firma Star Typ Sport (popularny STS) to jedna z najpopularniejszych marek bukmacherskich w naszym kraju. Jakiś czas temu otrzymała licencję na prowadzenie działalności na kolejne sześć lat. Pozwolenie wydało Ministerstwo Finansów.

Zbigniew Juroszek stoi na czele grupy Atal, odpowiedzialnej za budownictwo mieszkaniowe, biurowe i handlowo-usługowe. Za STS odpowiedzialny jest przede wszystkim jego syn, Mateusz.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Bukmacher STS pochwalił się ostatnio prognozami na 2018 rok, w których liczy na obrót rzędu 2 miliardów złotych. Warto także przypomnieć, że firma została niedawno sponsorem Polskiej Ligi Esportowej.

Juroszek sporo awansował na liście najbogatszych Polaków, jednak do tych największych nadal sporo mu brakuje. Liderem rankingu nadal pozostają Dominika i Sebastian Kulczykowie.

Top 10 najbogatszych Polaków (Forbes)
Top 10 najbogatszych Polaków (Forbes)

STS to nie tylko firma internetowa, ale także bukmacher stacjonarny. W całym kraju znajduje się blisko 500 punktów z logo tej marki! Podobnym wynikiem może pochwalić się tylko Fortuna!

Kto z licencją bukmacherską w 2019 roku?

Ministerstwo Finansów nie podaje szczegółów w sprawie licencji, ale wiadomo, że o uzyskanie zgody w Polsce stara się przynajmniej kilka firm. Ostatnio często mówi się o Bwin w Polsce, jednak na razie przedstawiciele tej marki nie potwierdzili, by ich oferta pojawiła się w naszym kraju w najbliższych tygodniach.

Obecnie na polskim rynku działa już kilkunastu legalnych firm bukmacherskich, między innymi:

  • STS
  • Fortuna
  • Totolotek
  • ForBET
  • LvBET
  • Milenium
  • eToto
  • Superbet
  • Totalbet

Tak, bukmacher STS oferuje bonus 29 PLN bez depozytu dla nowych graczy. Wystarczy podczas rejestracji wpisać kod promocyjny: BETONLINE

Aktualny kod promocyjny STS dający bonus 29 PLN bez depozytu to: BETONLINE. Kod można wpisać na stronie www.sts.pl

Tak, aplikacja mobilna STS działa na systemy Android i iOS. Można ją pobrać na smartfony ze strony bukmachera pod adresem www.sts.pl

Tak, wystarczy posiadać konto u bukmachera STS i darmowe transmisje na żywo z meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki dostępne są na ekranie monitora i smartfona. Zakłady bukmacherskie STS to jeden z nielicznych bukmacherów, który posiada opcję meczów na żywo.


Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin Serwis blogbukmacherski.pl przeznaczony dla osób pełnoletnich. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.