Właściciel STS na liście 100 najbogatszych Polaków!

Zbigniew Juroszek, właściciel między innymi Zakładów Bukmacherskich STS, znalazł się na 9. miejscu listy 100 najbogatszych Polaków opublikowanej przez polskie wydanie magazynu „Forbes”! Kiedy znajdzie się tam jego syn, Prezes STS Mateusz Juroszek?

Właściciel STS na liście 100 najbogatszych Polaków!
Właściciel STS najbogatszym Polakiem?

Legalny bukmacher STS

Firma Star Typ Sport (popularny STS) to jedna z najpopularniejszych marek bukmacherskich w naszym kraju. Jakiś czas temu otrzymała licencję na prowadzenie działalności na kolejne sześć lat. Pozwolenie wydało Ministerstwo Finansów.

Zbigniew Juroszek stoi na czele grupy Atal, odpowiedzialnej za budownictwo mieszkaniowe, biurowe i handlowo-usługowe. Za STS odpowiedzialny jest przede wszystkim jego syn, Mateusz.

UWAGA BONUS: Polski bukmacher STS oferuje graczom nowy bonus 100 PLN bez ryzyka! Wystarczy wpisać kod „BETONLINE” podczas rejestracji na stronie www.STS.pl.

Bukmacher STS pochwalił się ostatnio prognozami na 2018 rok, w których liczy na obrót rzędu 2 miliardów złotych. Warto także przypomnieć, że firma została niedawno sponsorem Polskiej Ligi Esportowej.

Juroszek sporo awansował na liście najbogatszych Polaków, jednak do tych największych nadal sporo mu brakuje. Liderem rankingu nadal pozostają Dominika i Sebastian Kulczykowie.

Top 10 najbogatszych Polaków (Forbes)
Top 10 najbogatszych Polaków (Forbes)

STS to nie tylko firma internetowa, ale także bukmacher stacjonarny. W całym kraju znajduje się blisko 500 punktów z logo tej marki! Podobnym wynikiem może pochwalić się tylko Fortuna!

Kto z licencją bukmacherską w 2022 roku?

Ministerstwo Finansów nie podaje szczegółów w sprawie licencji, ale wiadomo, że o uzyskanie zgody w Polsce stara się przynajmniej kilka firm. Ostatnio często mówi się o Bwin w Polsce, jednak na razie przedstawiciele tej marki nie potwierdzili, by ich oferta pojawiła się w naszym kraju w najbliższych tygodniach. Jacy nowi bukmacherzy otrzymają zezwolenie na działalność w Polsce? Już wkrótce napiszemy osobny artykuł na ten temat.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl320 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Obecnie na polskim rynku działa już kilkunastu legalnych firm bukmacherskich, między innymi:

[AC_PRO id=5174]

5 / 5. Ocen: 33

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button