Firma bukmacherska Totolotek na europejskie puchary przygotowała nową odmianę oferty Gram Grubo. Obecnie można otrzymać wygrane większe aż o 14 procent!

Wygrane większe o 14% u bukmachera Totolotek!
Wygrane większe o 14% u bukmachera Totolotek!

Oferta z bonusem 14 procent dostępna jest tylko na mecze rozgrywane w ramach europejskich pucharów, czyli piłkarskiej Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy.

Konto w Totolotku założysz TYLKO na oficjalnej stronie!

W ramach promocji gracze muszą spełnić następujące warunki:

  • Zagrać kupon za minimum 20 PLN
  • Tylko kupony Toto-Mix oraz Live
  • Przynajmniej jeden typ na mecz z europejskich pucharów
  • Kurs ogólny (podsumowujący wartości wszystkich typów) niewynoszący mniej niż 2.00

Gracze mogą korzystać z oferty Gram Grubo bez limitów, to jest więcej niż tylko jeden raz w ciągu dnia. Przypominamy, że nieco inna, ale bardzo podobna promocja, dostępna jest także na rozgrywki z naszego rodzimego podwórka. Ekstraklasa bez podatku to obecnie jedna z najpopularniejszych akcji dostępnych w Totolotku.

Totolotek bukmacher obstawianie

Powiększenie wygranych w praktyce oznacza całkowite pozbycie się podatku od wniesionej stawki, a także rzeczywiste dodanie dodatkowych środków już po odjęciu opłat skarbowych.

Czy gracze muszą w jakiś sposób zapisywać się do tej promocji? Absolutnie nie, w tym przypadku wystarcza po prostu bycie graczem Totolotka. Nikt nie wymaga również, by był podany jakikolwiek kod bonusowy!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu