Legalny bukmacher Betfan – oferta, bonus 2020

Legalny bukmacher Betfan ma w ofercie największy bonus powitalny na rynku, freebet z kodem promocyjnym „BETONLINE” i każdego dnia pozwala na obstawianie bez podatku!

Legalny bukmacher Betfan
Legalny bukmacher Betfan

Bukmacher Betfan – oferta i recenzja

Słyszałeś już o bukmacherze Betfan czy dopiero po raz pierwszy w twoich uszach rozbrzmiewa ta nazwa? Każda z tych opcji jest możliwa, bo mówimy tutaj o firmie, która jest na polskim rynku od stosunkowo niedawna w porównaniu z takimi gigantami jak STS czy Fortuna.

Wielu graczy na pewno zachęci fakt, że na stronie Betfan bonus powitalny to aż 3000 złotych na dobry początek. Można być sceptycznie nastawionym do promocji dla nowych graczy, ale jedno trzeba przyznać – takiej premii nie ma na żadnej innej legalnej stronie bukmacherskiej w Polsce!

bukmacher betfan kod promocyjny na bonus
Nowy legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny „BETFAN” na zakład bez ryzyka 100 PLN

3000 zł na start w Betfan

Czy w jakiś sposób trzeba się wyjątkowo wysilać, by otrzymać bonus na start od Betfan? Każdy musi sam odpowiedzieć sobie na to pytanie. A oto instrukcja tego, w jaki sposób zgarnąć premię:

  • Krok I – zakładanie konta na stronie bukmachera Betfan.pl
  • Krok II – wpłata środków
  • Krok III – obstawianie i odebranie 3x bonusu od wpłaty po 10%
  • Krok IV – obstawianie
  • Krok V – zdobycie wygranych powiększonych x10!

Kod promocyjny Betfan 2020

A to jeszcze nie jest wszystko, bo specjalnie przygotowany przez Betfan kod promocyjny „BETFAN” daje nowym graczom freebet. Ile dokładnie wynosi specjalny zakład bez ryzyka? W tym przypadku jest to aż 100 PLN!

W internecie znajdziesz być może premię 100 zł, ale weź pod uwagę, iż warunki jej otrzymania są znacznie trudniejsze do spełnienia! Od ciebie zależy – czy wolisz mniej czy bardziej się męczyć!

Jak przystało na nowoczesnego, legalnego bukmachera, Betfan działa bardzo dobrze również na smartfonach i tabletach. Urządzenia mobilne to żaden problem dla graczy zarejestrowanych na tej stronie. I dobrze, bo przecież jest to już niemal standard!

Czy kod promocyjny da się wpisać już po rejestracji? Nie, takiej możliwości nie ma, bo freebet 100 zł dostępny jest jedynie dla tych, co dopiero założą konto bukmacherskie w Betfan.

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Konto tymczasowe, czyli rejestracja bez weryfikacji

Wiele osób nie chce rejestrować się u bukmachera ze względu na fakt, iż zajmuje to wiele czasu. W Betfan sprawa ma się nieco inaczej, bo nie jest tu wymagana natychmiastowa weryfikacja danych. Konto tymczasowe to coś naprawdę wygodnego!

Chyba nie ma takiej osoby, która nie kojarzyłaby legalnego bukmachera z… podatkami. Jest to uzasadnione, ale trzeba podkreślić, że w Betfan da się grać bez konieczności płacenia 12% od wniesionej stawki!

Obstawianie bez podatku w Betfan

Żeby była jasność: wszystko odbywa się zgodnie z prawem! Wchodzi się na stronę Betfan i stawia kupon. Wygrane są jednak tak powiększone, by podatku nie dało się odczuć!

  • 14% wygranych więcej – kupon z minimum 2 zdarzeniami o kursie 2,0
  • 20% wygranych więcej – kupon z minimum 4 zdarzeniami o kursie 4,0
Legalny bukmacher bez podatku. BETFAN - do 20% więcej wygranych!
Legalny bukmacher bez podatku. BETFAN – do 20% więcej wygranych!

Obstawianie bez podatku znalazło wielu zwolenników, co przedstawiają opinie Betfan, jakie można znaleźć na forach internetowych i nie tylko:

„Dwa meczyki wystarczą, by grać jak u zagranicznego buka! Dla mnie to super opcja!”

„Granie bez podatku to drugie miłe zaskoczenie po bonusie powitalnym 3000 zł. Betfan ma szansę stać się naprawdę popularnym bukiem!”

„Fajnie, że gra bez podatku jest możliwa i to w taki łatwy sposób. Nie spodziewałem się tego!”

Promocje na każdy dzień kojarzą się typerom głównie z okresami takimi jak Boże Narodzenie czy z turniejami piłkarskimi najwyższej rangi. A w Betfan jest inaczej, bo tutaj promocje bukmacherskie są dostępne codziennie! I zawsze inna.

Promocje na każdy dzień

Betfan radar 365
Betfan radar 365

Dzięki funkcji Radar 365 każdy zarejestrowany gracz może w Betfan odbierać specjalne bonusy. Nieważne, czy danego dnia dzieje się coś istotnego w świecie sportu, czy mamy do czynienia z sezonem ogórkowym.

Bardzo popularny wśród typerów o nowoczesnym podejściu jest cashout. Ten także dostępny jest w Betfan. O każdej porze wszyscy klienci mają prawo do zamknięcia kuponu i zgarnięcia zaproponowanych przez buka wygranych.

Oczywiście, do korzystania z każdego przywileju potrzebne jest konto typerskie. Bez tego nie da się ani stawiać kuponów, ani korzystać z promocji!


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button