Wypłata wygranych w punkcie Lotto. Teraz także na karty Visa i MasterCard!

Wypłata wygranych w punkcie Lotto jeszcze nigdy nie była tak prosta i wygodna. Totalizator Sportowy przygotował specjalną funkcję pozwalającą na dokonanie szybkiej transakcji na karty płatnicze Visa lub MasterCard!

Wypłata wygranych w punkcie Lotto. Teraz także na karty Visa i MasterCard!

Lotto wygrane – jak wypłacić w punkcie?

Wszystkie wygrane Lotto do 2280 złotych do tej pory wypłacane były w gotówce w punktach sprzedaży na terenie całego kraju. Od tradycyjnych pieniędzy zaczyna się jednak coraz częściej odchodzić i właśnie stąd nowy projekt Totalizatora.

– Wdrożenie wypłaty wygranych na kartę to kolejny ukłon w stronę naszych klientów, którzy poszukiwali alternatywnych metod odbioru wygranych. W innych krajach można spotkać rozwiązania związane z wypłatą wygranych na karty pre-paid czy lojalnościowe. We współpracy z naszymi partnerami poszliśmy o krok dalej, dzięki czemu staliśmy się jednym z pionierów nie tylko na światowym rynku loteryjnym, ale także w całej branży detalicznej – oświadczył Olgierd Cieślik, Prezes Zarządu Totalizatora Sportowego.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3100 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Aby wypłacić wygrane Lotto, trzeba jedynie wybrać się do jednego z wybranych punktów (wkrótce ma być ich więcej!) i przyłożyć kartę do terminala. Wcześniej, rzecz jasna, należy okazać zwycięski kupon pracownikowi kolektury.

Betclic kod promocyjny
Darmowy zakład bukmacherski bez ryzyka – Betclic kod promocyjny

Jest to w stu procentach bezpieczna i legalna metoda. Dotyczy tylko transakcji w wysokości od 100 do 2280 PLN. Jak nietrudno się domyślić, Lotto przez internet w tym przypadku nie jest brane pod uwagę, gdyż tam wygrane otrzymuje się przelewem.

Prawdziwa rewolucja w kolekturach – gdzie dokładnie?

Jeżeli nowa metoda wypłaty wygranych zostanie ciepło przyjęta przez graczy, pojawi się w ponad 900 punktach Lotto na terenie całego kraju. Na ten moment pilotażem objęte są tylko następujące oddziały:

  • Wołoska 12, Warszawa
  • Wrzeciono 45/Doryckiej, Warszawa
  • Przy Agorze 15, Warszawa
  • Puławska 37, Warszawa
  • Złota 56, Warszawa
  • Jana Pawła II 82, Warszawa
  • Plac Trzech Krzyży 4/6 (przy Instytucie Głuchoniemych), Warszawa
  • Targowa 27, Warszawa
  • Targowa 25, Warszawa
  • Targowa 72, Warszawa

Płatności zbliżeniowe to coś, co w naszym kraju jest uwielbiane. Świadomi są tego, między innymi, bukmacherzy w Polsce.

– Większość Polaków docenia wygodę oraz bezpieczeństwo płatności bezgotówkowych i oczekuje możliwości płacenia kartą w miejscach, w których robi zakupy, korzysta z usług, odpoczynku czy rozrywki. Między innymi dzięki temu nasz kraj zaliczany jest do ścisłej, światowej czołówki państw, w których realizuje się najwięcej płatności zbliżeniowych. Od dziś jest także pierwszym w Europie krajem, w którym za pomocą karty można nie tylko płacić, ale także przyjmować pieniądze na konto bankowe – podkreśliła Joanna Seklecka, Prezes Zarządu eService.

—–

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
3100 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image