Wypłata wygranych w punkcie Lotto jeszcze nigdy nie była tak prosta i wygodna. Totalizator Sportowy przygotował specjalną funkcję pozwalającą na dokonanie szybkiej transakcji na karty płatnicze Visa lub MasterCard!

Wypłata wygranych w punkcie Lotto. Teraz także na karty Visa i MasterCard!

Lotto wygrane – jak wypłacić w punkcie?

Wszystkie wygrane Lotto do 2280 złotych do tej pory wypłacane były w gotówce w punktach sprzedaży na terenie całego kraju. Od tradycyjnych pieniędzy zaczyna się jednak coraz częściej odchodzić i właśnie stąd nowy projekt Totalizatora.

– Wdrożenie wypłaty wygranych na kartę to kolejny ukłon w stronę naszych klientów, którzy poszukiwali alternatywnych metod odbioru wygranych. W innych krajach można spotkać rozwiązania związane z wypłatą wygranych na karty pre-paid czy lojalnościowe. We współpracy z naszymi partnerami poszliśmy o krok dalej, dzięki czemu staliśmy się jednym z pionierów nie tylko na światowym rynku loteryjnym, ale także w całej branży detalicznej – oświadczył Olgierd Cieślik, Prezes Zarządu Totalizatora Sportowego.

Aby wypłacić wygrane Lotto, trzeba jedynie wybrać się do jednego z wybranych punktów (wkrótce ma być ich więcej!) i przyłożyć kartę do terminala. Wcześniej, rzecz jasna, należy okazać zwycięski kupon pracownikowi kolektury.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Betclic kod promocyjny
Darmowy zakład bukmacherski bez ryzyka – Betclic kod promocyjny

Jest to w stu procentach bezpieczna i legalna metoda. Dotyczy tylko transakcji w wysokości od 100 do 2280 PLN. Jak nietrudno się domyślić, Lotto przez internet w tym przypadku nie jest brane pod uwagę, gdyż tam wygrane otrzymuje się przelewem.

Prawdziwa rewolucja w kolekturach – gdzie dokładnie?

Jeżeli nowa metoda wypłaty wygranych zostanie ciepło przyjęta przez graczy, pojawi się w ponad 900 punktach Lotto na terenie całego kraju. Na ten moment pilotażem objęte są tylko następujące oddziały:

  • Wołoska 12, Warszawa
  • Wrzeciono 45/Doryckiej, Warszawa
  • Przy Agorze 15, Warszawa
  • Puławska 37, Warszawa
  • Złota 56, Warszawa
  • Jana Pawła II 82, Warszawa
  • Plac Trzech Krzyży 4/6 (przy Instytucie Głuchoniemych), Warszawa
  • Targowa 27, Warszawa
  • Targowa 25, Warszawa
  • Targowa 72, Warszawa

Płatności zbliżeniowe to coś, co w naszym kraju jest uwielbiane. Świadomi są tego, między innymi, bukmacherzy w Polsce.

– Większość Polaków docenia wygodę oraz bezpieczeństwo płatności bezgotówkowych i oczekuje możliwości płacenia kartą w miejscach, w których robi zakupy, korzysta z usług, odpoczynku czy rozrywki. Między innymi dzięki temu nasz kraj zaliczany jest do ścisłej, światowej czołówki państw, w których realizuje się najwięcej płatności zbliżeniowych. Od dziś jest także pierwszym w Europie krajem, w którym za pomocą karty można nie tylko płacić, ale także przyjmować pieniądze na konto bankowe – podkreśliła Joanna Seklecka, Prezes Zarządu eService.

—–

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin Serwis blogbukmacherski.pl przeznaczony dla osób pełnoletnich. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.