50 PLN na US Open od Betclic!

W jaki sposób zdobyć można 50 PLN u bukmachera Betclic? Dla wszystkich graczy przygotowano specjalny prezent z okazji tenisowego turnieju US Open – warto poznać szczegóły!

50 PLN na US Open od Betclic!
50 PLN na US Open od Betclic!

US Open bonus bukmacherski

Promocja Betclic dostępna jest od dnia 2 do 8 września. Jeżeli ktoś chce z niej skorzystać, musi najpierw zapisać się na oficjalnej stronie bukmachera. Jak dokładnie to wygląda? Nie ma w tym nic trudnego – wystarczy odwiedzić stronę promocji i kliknąć przycisk “Dołącz tutaj”.

Bonus na US Open dostępny jest w dwóch wariantach. Tylko od gracza i jego możliwości zależy to, czy odbierze 25 czy 50 PLN. Poniżej prezentujemy szczegóły, które powinny zainteresować każdego chętnego na odebranie premii.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3100 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

25 PLN od Betclic:

  • Trzy kupony
  • Stawka co najmniej 20 PLN
  • Typy na tenis
  • Kurs wynoszący 1.80 lub więcej

50 PLN od Betclic:

  • Pięć kuponów
  • Zakłady tenisowe
  • Stawka co najmniej 20 PLN
  • Kurs 1.80 lub wyższy
Betfan kod promocyjny
Darmowy zakład bez ryzyka 50 PLN – Betfan kod promocyjny: BETONLINE

Betclic promocja na tenis

Dodatkowe środki przyznane zostaną odpowiednim osobom w dniu 9 września. Na jedno konto można zgarnąć tylko jeden bonus. Zawsze liczy się spełnienie warunków dla wyższej premii.

Tylko zarejestrowani u bukmachera Betclic mogą skorzystać z tej promocji. Jeżeli ktoś nie ma konta, może je założyć w każdej chwili. Przypominamy, iż obecnie dostępne jest w Betclic konto tymczasowe, które skraca czas zakładania konta do jednej minuty!

Na start w Betclic można wykorzystać kod promocyjny “KOD500“. Nowi gracze mogą liczyć na premię w formie cashbacku do kwoty 500 złotych.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
3100 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image