Efektowne wygrane bukmacherskie to nie tylko pokaźne sumy zysku, ale także niecodzienne kursy. Pewien gracz firmy eToto wygrał kupon, którego kurs wynosił aż 1000!

Niesamowita wygrana gracza eToto!

Wygrany kupon w eTOTO

Jak czytamy na Twitterze “Legalni bukmacherzy”, osoba niezarejestrowana w eToto (klient punktu stacjonarnego) wygrała blisko 8000 złotych, stawiając zaledwie dwa spotkania mistrzostw świata!

Szczęśliwiec postanowił zagrać na dokładny wynik meczu o trzecie miejsce oraz finału mundialu. Udało mu się to, co wydawałoby się niemal niemożliwe. Najpierw poprawnie wytypował 2:0 w meczu Belgia – Anglia, a następnie 4:2 w pojedynku Francji z Chorwacją. W przypadku tego drugiego typu kurs był iście kosmiczny – wynosił ponad 75!

darmowy freebet sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS 27 PLN – Kod promocyjny: BETONLINE

To nie jedyna mundialowa wygrana robiąca niesamowite wrażenie. Superbet opublikował, że jego gracz postawił zaledwie 150 złotych i tym samym zyskał 75 tysięcy! Oznacza to, że kurs ogólny jego kuponu wynosił aż 500!

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Jak myślicie, gracz, który wygrał w eToto 8000 PLN jest zadowolony czy może po fakcie żałuje, że nie zagrał przynajmniej za przysłowiową “stówkę”? Wówczas mógłby kupić sobie coś więcej, niż dobrej jakości komputer czy telewizor!

Nie macie jeszcze konta w eToto? Pamiętajcie, by sprawdzić aktualny bonus powitalny!


eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod: KOD510) – www.betclic.pl
Bonus 3100 PLN (kod: BETFAN) + obstawianie bez podatku – www.betfan.pl