Zdobądź koszulkę reprezentacji Polski MŚ 2018!

Przygotowujesz się na kibicowanie Biało-Czerwonych podczas zbliżających się mistrzostw? W takim razie na pewno powinieneś zaopatrzyć się w koszulkę meczową, którą można wygrać we wtorkowym konkursie organizowanym przez Zakłady Bukmacherskie Forbet!

Zdobądź koszulkę reprezentacji Polski MŚ 2018!
Zdobądź koszulkę reprezentacji Polski MŚ 2018!

Typy na Mistrzostwa Świata 2018

Mistrzostwa świata zbliżają się wielkimi krokami. Wśród faworytów turnieju (Typy na Mundial) nie ma Polaków, jednak w całym kraju będziemy trzymać kciuki, by podopiecznym Adama Nawałki poszło jak najlepiej!

Kibicowanie zawsze musi jednak iść w parze z noszeniem barw narodowych, dlatego właśnie warto przyjrzeć się bliżej dzisiejszej ofercie bukmachera Forbet, w której do zdobycia jest aż 10 oficjalnych replik koszulek meczowych reprezentacji Polski w piłce nożnej!

Wygraj koszulkę reprezentacji Polski!

Oficjalna grafika Nike z koszulkami meczowymi Polski 2018
Oficjalna grafika Nike z koszulkami meczowymi Polski 2018

Jeżeli chcesz wziąć udział w promocji, musisz być zarejestrowany na www.iForbet.pl! Kolejna rzecz – należy zapisać się do kalendarza ofert specjalny o nazwie „Droga do Moskwy”. Po wykonaniu tych dwóch prostych kroków można przejść do zadania głównego!

W konkursie liczy się najwyższy kurs ogólny na kuponie, w którym zawarty zostanie zakład specjalny na dzisiejszy mecz sparingowy pomiędzy Peru a Szkocją. Spotkanie zaplanowane jest na godzinę 3.00 w nocy z wtorku na środę.

Każdy uczestnik ma prawo do zdobycia jednej repliki. W ciągu 48 godzin zakłady bukmacherskie Forbet wyślą wiadomości do zwycięzców, w których poprosi o podanie rozmiaru nagrody.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button