To już pewne! Zmagający się z urazem mięśniowym Maciej Rybus przegrał wyścig z czasem i nie wystąpi w ostatnim meczu reprezentacji Polski w Eliminacjach UEFA EURO 2020 przeciwko Słowenii.

Ze Słowenią bez Rybusa!

Rybus opuścił kadrę

O tym, że obrońca Lokomotiwu Moskwa nie wybiegnie we wtorek na murawę PGE Narodowego w Warszawie spekulowano od początku zgrupowania, ale dopiero w poniedziałek 18 listopada zapadła ostateczna decyzja, którą ogłoszono w oficjalnym komunikacie prasowym, który został opublikowany na stronie internetowej federacji oraz na jej profilach w mediach społecznościowych.

„Maciej Rybus opuścił zgrupowanie reprezentacji Polski. Uraz mięśniowy, którego doznał przed ostatnim meczem ligowym, wyeliminował go z udziału również w drugim meczu eliminacyjnym ze Słowenią. Terapia wdrożona podczas zgrupowania przyniosła szybkie efekty, ale do bezpiecznego występu zawodnika w meczu zabrakło kilku dni. W związku z tym zawodnik wrócił do klubu, aby kontynuować stopniowy powrót do pełnego treningu” – napisano w oświadczeniu pzpn.

To najprawdopodobniej oznacza, że przeciwko Słowenii kolejną szansę na lewej stronie bloku defensywnego otrzyma Arkadiusz Reca, który wystąpił w pierwszej jedenastce przeciwko Izraelowi (2:1) i spisał się więcej niż przyzwoicie.

Piszczek pojawił się na zgrupowaniu

Jedni wyjeżdżają, inni przyjeżdżają – można by napisać, bo na zgrupowaniu polskiej drużyny narodowej zameldował się w poniedziałek prawy obrońca Borussii Dortmund, Łukasz Piszczek.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Po raz ostatni, bo popularny „Piszczu” meczem ze Słoweńcami pożegna się z reprezentacją Polski. 34-letni zawodnik ma pojawić się na murawie na kilkadziesiąt minut i będzie to sześćdziesiąty szósty występ z orzełkiem na piersi.

Przypominamy, że mecze Polski ze Słowenią odbędzie się we wtorek 19 listopada na PGE Narodowym w Warszawie, a jego początek zaplanowano na godzinę 20:45.

Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod: KOD510) – www.betclic.pl
Bonus 3100 PLN (kod: BETFAN) + obstawianie bez podatku – www.betfan.pl