Wraz z końcem bieżącego sezonu, który w amerykańskiej Major League Soccer zbiega się z zakończeniem roku kalendarzowego, Zlatan Ibrahimović przestanie być piłkarzem Los Angeles Galaxy, o czym poinformował sam zainteresowany w mediach społecznościowych.

Zlatan opuszcza Los Angeles Galaxy! (Fot.: Zlatan Ibrahimović/Twitter)

„Ibra” opuszcza Los Angeles Galaxy

Szwed liczy sobie już 38 lat, ale nie stracił nic z klasy piłkarskiej, za jaką był podziwiany przez wiele lat w najmocniejszych ligach Starego Kontynentu. W Stanach Zjednoczonych nie zmienił się także jego charakter. Ze swoim klubem i jego kibicami pożegnał się w oryginalny sposób.

„Przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem. Dziękuję Los Angeles Galaxy za to, że mogłem ponownie poczuć, że żyję. Do kibiców Galaxy – chcieliście Zlatana, to go wam dałem. Nie ma za co. Życie toczy się dalej… Wracajcie do oglądania baseballa” – napisał Ibrahimović w mediach społecznościowych.

Trzeba jednak mu oddać, że fani Los Angeles Galaxy mieli co oglądać. Nie tylko występu medialne krnąbrnego Szweda. Jego dorobek, zważywszy także na wiek, jest imponujący. Mowa o 53 golach w zaledwie 58 występach w amerykańskiej Major League Soccer.

Zlatan zastąpi Piątka?

Wiele wskazuje na to, że doświadczony Szwed pomimo upływających lat wciąż nie zamierza kończyć kariery zawodniczej. Zwłaszcza, że nie brakuje chętnych na jego usługi. W samej Serie A jest kilka klubów zainteresowanych zakontraktowaniem snajpera.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Najgłośniej w tym kontekście jest o drużynie AC Milan, która wobec słabszej formy Krzysztofa Piątka i innych napastników szuka gracza, który zagwarantowałby na wiosnę przynajmniej kilkanaście bramek.

Niemoc El Pistolero

Sezon 2018/2019 był pierwszym sezonem Krzysztofa Piątka na Półwyspie Apenińskim. Były zawodnik Cracovii dołączył do klubu Genua CFC i stał się momentalnie jego największą gwiazda, co zaowocowało zimowym transferem do AC Milan. Rossoneri musieli wyłożyć aż 35 milionów euro.

W Mediolanie polski „El Pistolero” również imponował formą strzelecką, dzięki czemu zakończył rozgrywki z 30 golami na koncie. do których dorzucił także jedno ostatnie podanie.

W bieżącym sezonie wygląda to już dużo słabiej. Mowa o zaledwie trzech bramkarz w dwunastu pojedynkach o stawkę. Z tego też powodu AC Milan rozgląda się za kolejnym snajperem.

Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod: KOD510) – www.betclic.pl
Bonus 3100 PLN (kod: BETFAN) + obstawianie bez podatku – www.betfan.pl