Jak obstawiać mecze w Fortunie online?

Absolutnie każdy pasjonat sportu chciałby żeby jego zainteresowania i pasje przynosiły mu korzyści finansowe. Tysiące godzin spędzone na oglądanie meczów piłki nożnej, siatkówki, piłki ręcznej, nocne oczekiwania na potyczki w najlepszej lidze koszykarskiej oraz hokejowej czy też śledzenie skoków narciarskich, zawodów różnego rodzaju, sztuk walki i wszelakich dyscyplin sportowych. Możliwości wyboru jest tak na prawdę tak wiele, że ciężko ogarnąć je wszystkie, co umożliwia każdemu znalezienie odpowiedniego dla siebie obszaru, w którym czuje się najlepiej.

bukmacher fortuna jak obstawiać
Jak obstawiać mecze w Fortunie online żeby wygrywać pieniądze?

Czas poświęcony na oglądanie, śledzenie i czytanie w tych tematach sprawia, że nasza wiedza w tym obszarze niesamowicie się poszerza. Można powiedzieć, że po poświęceniu odpowiedniej ilości czasu stanie się ekspertem w danej dziedzinie jest nieuniknione. Z tego powodu przekucie swojej wiedzy na pieniądze jest niezwykle kuszącą propozycją i rozwiązaniem idealnym dla każdego pasjonata sportu. Zakłady bukmacherskie umożliwiają takie działania. Przy niewielkiej inwestycji, odpowiedniej dawce wiedzy i odrobinie szczęścia można się całkiem dobrze wzbogacić. 

Prawie ćwierć wieku doświadczenia na rynku

To właśnie Fortuna Zakłady Bukmacherskie jest jednym z najlepszych bukmacherów w Polsce. Działalność Fortuny trwa już dwadzieścia cztery lata, przez co doświadczenie zdobyte przez ten czas procentuje dziś w świetnych ofertach i doskonałym przygotowaniu do zakładów sportowych. Fortuna umożliwia organizowanie zakładów bukmacherskich na wyniki wydarzeń sportowych, społecznych, kulturalnych i politycznych.

Tak szerokie działanie sprawia, że nie tylko pasjonaci sportu odnajdą ofertę odpowiednią dla siebie, ale również miłośnicy kultury lub polityki mogą próbować przewidywać wyniki różnych zdarzeń. Fortuna Zakłady Bukmacherskie jest również mocno zaangażowana w działalność charytatywną. Część zysków zostaje przeznaczona na rozwój sportowy polskiej młodzieży. Jest to niezwykle istotna kwestia, ponieważ to właśnie szkolenie młodych adeptów sportu jest najważniejszym elementem podczas kształcenia przyszłych mistrzów. Bukmacher ten jest również sponsorem drużyn takich jak:

  • Legia Warszawa
  • Wigry Suwałki
  • GKS Katowice
  • Miedź Legnica
  • TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Raków Częstochowa

Poza tym Fortuna jest sponsorem tytularnym pierwszej ligi polskie w piłce nożnej. Dzięki temu znajduje się w czołówce wśród polskich legalnych bukmacherów, którzy są sponsorami drużyn piłkarskich. 

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Różne drogi na obstawianie zdarzeń w Fortunie

Fortuna Zakłady Bukmacherskie posiada ponad 600 punktów stacjonarnych w całej Polsce. Poza tym, od 23 stycznia 2012 roku dzięki Ministrowi Finansów, Fortuna umożliwia zawieranie zakładów bukmacherskich online, w specjalnie dedykowanej aplikacji. Takie rozwiązanie zdecydowanie przyciągnęło wielu klientów, ponieważ możliwość obstawiania zdarzeń w dowolnym momencie, z zacisza swojego domu, dzięki telefonowi komórkowemu jest o wiele bardziej wygodne niż wyprawa do punktu. 

Wyniki badania stowarzyszenia „Graj Legalnie” pokazały, że z Fortuny korzysta co trzeci Polak, który regularnie obstawia zdarzenia u bukmacherów. W 2019 roku, podczas osiemdziesiątej czwartej Gali Plebiscytu Przeglądu Sportowego i Telewizji Polsat na najlepszego sportowca roku, eFortuna Online Zakłady Bukmacherskie została uhonorowana tytułem Mecenasa Polskiego Sportu. 

Proces rejestracji, zakładania konta i weryfikacji tożsamości

Korzystanie z oferty Fortuny Online jest niezwykle trywialne i wręcz dziecinnie proste. Istnieją dwie drogi na obstawianie za pomocą Internetu. Można skorzystać ze strony internetowej www.efortuna.pl lub z dedykowanej aplikacji. Jednak zanim przejdziemy do omówienia kwestii jak korzystać z tych opcji, trzeba zająć się rejestracją. Założenie konta nie jest trudne i sam proces jest błyskawiczny.

Fortuna kod promocyjny: BETONLINE

Wystarczy podać swoje dane osobowe, miejsce zamieszkania, ustawić login oraz hasło i oczywiście potwierdzić rejestrację poprzez link aktywacyjny wysyłany na adres e-mail podany podczas zakładania konta. Istotną kwestią jest potwierdzenie pełnoletności poprzez wysłanie zdjęcia dokumentu tożsamości, czyli na przykład dowodu osobistego lub paszportu. Ważne aby zdjęcie było wyraźne, pokazywało twarz i należy sfotografować wybrany dokument z dwóch stron.

Po przesłaniu wszystkich potrzebnych informacji trzeba poczekać na weryfikację danych oraz potwierdzenia pełnoletności i tożsamości. Nie trwa to długo, maksymalnie kilka godzin, jednak najczęściej już w przeciągu godziny nasze konto jest aktywne i gotowe do obstawiania zakładów bukmacherskich. 

Dwie drogi na obstawianie zdarzeń online

Po założeniu i aktywowaniu konta możemy przejść do sedna całej zabawy, czyli obstawiania zdarzeń online, bez wychodzenia z domu. Jak już zostało wspomniane opcje są dwie. Skorzystanie z dedykowanej aplikacji Fortuna Online lub użycie strony internetowej bukmachera. Podobny dylemat mamy w przypadku innego bukmachera STS, który również posiada wiele punktów stacjonarnych, oraz serwis www. Z reszta na pytanie Fortuna czy STS wiele graczy wybiera jednak tego pierwszego. Dlaczego? W tym artykule staramy się na to pytanie odpowiedzieć.

W zależności od preferencji oraz miejsca, z którego chcemy korzystać, obie opcje są niezwykle intuicyjne, wydajne i z pewnością są to rozwiązania o wiele bardziej korzystne niż korzystanie ze stacjonarnych punktów w celu obstawiania wydarzeń bukmacherskich. 

bukmacher betclic polska bonus 550
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na cashback 550 PLN

Fortuna Online – czyli aplikacja mobilna do obstawiania zakładów bukmacherskich

Plik .apk na smartfony z Androidem można pobrać ze strony internetowej www.efortuna.pl. Wystarczy wejść na stronę i kliknąć w odpowiedni, bardzo dobrze widoczny odnośnik. Następnie zainstalować aplikację i można cieszyć się z możliwości obstawiania w każdej chwili. Aplikacji nie znajdziemy niestety w Google Play, ani w AppStore, ponieważ sklepy te nie dopuszczają do siebie nic związanego z zakładami bukmacherskimi. Jednak działanie to jest w pełni bezpieczne oraz nie niesie ze sobą żadnego ryzyka.

Dodatkowo eFortuna co chwila aktualizuje swoją aplikację dodając nowe funkcje i zwiększając zabezpieczenia. Mocną zaletą korzystania z mobilnej aplikacji Fortuny jest możliwość szybkiego logowania za pomocą odcisku palca. Zdecydowanie przyspiesza to proces wchodzenia na swoje konto, co może być przydatne kiedy jest szybka potrzeba lub okazja do obstawienia jakiegoś zdarzenia. 

Korzystanie ze strony internetowej Fortuny

W tym przypadku sprawa jest nieco prostsza, ponieważ nie trzeba pobierać żadnych aplikacji oraz nie są wymagane żadne instalacje. Wystarczy udać się pod stronę www.efortuna.pl i tam korzystać z usług i oferty jaką oferuje Fortuna. Logowanie jest tradycyjne, poprzez wpisanie loginu/mailu oraz hasła. Rozwiązanie to jest na pewno lepsze, jeśli nie chcemy instalować żadnych aplikacji, które pochodzą spoza oficjalnie wspieranych przez dany system operacyjny.

Jednak wejście na stronę, zalogowanie się i operowanie na niej jest o wiele mniej intuicyjne i wymaga więcej czasu niż użycie aplikacji Fortuna Online. Mimo tego, jest to rozwiązanie i tak o wiele bardziej wygodne i szybsze niż korzystanie ze stacjonarnych punktów Fortuny. 

Obstawianie online – co, jak i gdzie? 

Pierwszą i najważniejszą rzeczą o jakiej należy pamiętać podczas korzystania z zakładów online jest posiadanie odpowiedniej ilości środków na koncie Fortuny. Jest to oczywiście kwota minimalna do zawarcia zakładu czyli 2 złote. Wpłata jest niezwykle szybka i intuicyjna, środki na koncie pojawiają się już kilkadziesiąt sekund po płatności. Fortuna daje możliwość wpłacania pieniędzy na wiele różnych sposobów, przez co każdy znajdzie coś dla siebie. Po akceptacji płatności i otrzymaniu środków na konto można przejść do obstawiania zdarzeń.

Niewątpliwą zaletą Fortuny jest szeroka oferta i różnorodność zakładów, dlatego w rankingu bukmacherów eFortuna zawsze znajduje się tak wysoko. Możemy obstawiać zdarzenia nieco bardziej abstrakcyjne i długofalowe jak to kto wygra wybory, co się stanie w danym roku, kiedy postawimy nogę na Marsie. Oczywiście najwięcej jest zwykłych, tradycyjnych zdarzeń na najbliższe mecze, pojedynki i wydarzenia sportowe oraz te, które zostaną rozstrzygnięte w dłuższym czasie jak zwycięzca Mistrzostw Europy w piłce nożnej czy klasyfikacja końcowa skoków narciarskich.

Poza tymi zdarzeniami Fortuna mocno rozwinęła sekcję zakładów LIVE. W dowolnym momencie możemy skorzystać z oferty obstawiania wydarzeń na żywo, dynamicznie zmieniające się kursy oraz specyficzne zdarzenia sprawiają, że obstawanie przyjmuje całkiem nowy wymiar.

fortuna bonus. Kod promocyjny BETONLINE
Bukmacher Fortuna darmowy bonus. Kod promocyjny: BETONLINE

Obstawianie w Fortunie to bułka z masłem

Niezaprzeczalną zaletą korzystania z zakładów bukmacherskich online jest łatwość ich zawierania. Wystarczy kliknąć w odpowiedni kafelek symbolizujący dane zdarzenie, można wybierać spośród setek możliwości na jeden mecz. Wszystkie zdarzenia są posegregowane i uporządkowane, przez co korzystanie z serwisu czy aplikacji jest niesamowicie intuicyjne i proste. Ciekawym rozwiązaniem jest również obstawianie „Szybkich Zakładów”. Polega to na tym, że przytrzymując typ na dane zdarzenie w aplikacji, od razu wyświetla się okienko z kursem, ewentualną wygraną oraz dostosowaniem kwoty zakładu.

Takie błyskawiczne zawieranie zakładów pozwala zdecydowanie przyspieszyć proces i jest to niezwykle przydatne, kiedy zarabianie na obstawianiu jest naszym celem w zakładach sportowych. Dodatkowo szeroka oferta zakładów różnego rodzaju. Możliwość obstawiania nawet do dwustu zdarzeń na mecz, poza tym różne typy zakładów jak AKO, MAXI KOMBI czy LIVE. Obstawianie online pozwala również na wypłacenie kwoty przed zakończeniem wszystkich zdarzeń na kuponie. Early cashout, bo tak nazywa się ta funkcja, umożliwia wypłacenie środków obniżonych o wartość zdarzeń, które jeszcze się nie zakończyły. Rozwiązanie idealne przy tak zwanych taśmach, kiedy wiele zdarzeń zostało trafionych i niepewne zostały na koniec. 

Zalety korzystania z zakładów bukmacherskich Fortuny

Najważniejsze z punktu widzenia miłośnika zakładów są wysokie kursy oferowane przez Fortunę. Są jedne z najwyższych na rynku, co sprawia że oferta jest niezwykle kusząca. Dodatkowo wiele promocji jak Superoferta+, bonusy na start, rankingi tygodniowe, otrzymywanie punktów za zawieranie zakładów, które można później wykorzystać oraz mnogość dodatkowych funkcji sprawiają, że Fortuna jest jednym z najlepszych bukmacherów obecnym na rynku.

kod promocyjny efortuna 2020
eFortuna kod promocyjny 2020 na bonus 20 PLN: BETONLINE

Innym elementem, dla którego zawodowi gracze obstawianie mecze w Fortunie to limity bukmacherskie, które w Fortunie sąa najwyższe ze wszystkich legalnych buków. eFortuna nie limituje od razu gracza, który wygrywa pieniądze jak pozostali, mniejsi bukmacherzy. Jest wiele przypadków i dowodów, które potwierdzają ten fakt. Wystarczy zobaczyć wygrane kupony w Fortunie żeby sobie uzmysłowić, że limity bukmacherskie w Fortunie są na takim poziomie, że nie wielu graczy jest wstanie ich osiągnąć.

Wieloletnie doświadczenie i profesjonalne podejście zapewniają najwyższą jakość oferowanych zakładów. Opinie o Fortunie również nie pozostawiają złudzeń, jest to absolutna czołówka legalnych bukmacherów w Polsce. Dodatkowo Fortuna kod promocyjny daje graczom nas początek bonus 20 PLN bez depozytu. To wystarczy żeby zapoznać się z ofertą, możliwościami i będziemy już wiedzieć jak obstawiać mecze w Fortunie online.


[AC_PRO id=5007]

0 / 5. Ocen: 0

Back to top button