Siatkarskie kwalifikacje do IO 2020. Betclic powiększa wygrane!

Typując weekendowy turniej kwalifikacyjny do IO 2020, można otrzymać wygrane większe nawet o 50%! Oto najnowsza oferta dostępna u legalnego bukmachera Betclic!

Siatkarskie kwalifikacje do IO 2020. Betclic powiększa wygrane!
Siatkarskie kwalifikacje do IO 2020. Betclic powiększa wygrane!

Betclic bonus na siatkówkę

Reprezentanci Polski zagrają w Gdańsku o miejsce na przyszłorocznych igrzyskach w Tokio. Łatwo nie będzie, ale kto jak nie mistrzowie świata miałby sobie poradzić na tego rodzaju imprezie przed własną publicznością?

Bukmacher Betclic przygotował specjalną ofertę na 8-11 sierpnia. W ramach promocji do zdobycia są wygrane większe nawet o 50%, czyli o połowę więcej, niż normalnie!

Uwaga! Do opisywanej akcji promocyjnej trzeba się zapisać!

Jak działa ta promocja? Nie jest w tym przypadku potrzebny żaden przygotowany przez Betclic kod promocyjny. Gracz stawia po prostu określony kupon, a w przypadku wygranej odbiera bonus.

kod promocyjny sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Droga do Tokio – oferta Betclic online

Wysokość doładowania zależy od tego, jak Polakom pójdzie na turnieju. Im więcej zwycięstw, tym lepiej. Jest zatem teraz kilka powodów do tego, by kibicować Biało-Czerwonym!

Polska wygra 1 z 3 meczów+ 10%
Polska wygra 2 z 3 meczów+ 25%
Polska wygra 3 z 3 meczów+ 50%

Betclic bonus przyzna odpowiednim osobom w dniu 12 sierpnia. Na jedno konto przewidziana jest premia maksymalna 100 PLN.

Do promocji kwalifikują się kupony pojedyncze pre-match lub LIVE na siatkówkę. Kurs to co najmniej 1.80, a stawka – 20 zł.

Przypominamy, że przy rejestracji na stronie Betclic Polska cały czas można wykorzystać aktywny kod bonusowy „KOD500


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl

Podobne artykuły

Back to top button